Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után mit tehetnék?

Koplalás után mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fogyásom rendesen indult, fél év alatt fogytam rendesen 8-10 kilót, majd bekeményítettem és most már durván koplalok egy jó ideje. aztán jönnek a falásrohamok, - zabálás, majd 3-4 nap koplalás, újra zabálás... közben meg tovább fogyok pedig már nem szeretnék... de ha egy kicsivel többet eszek már fél kilóval több vagyok másnapra... szóval már nem ehetek rendesen mértékkel sem, mert attól is hízok.. vagy koplalok, vagy hízni fogok? hogyan másszak ki ebből hogy ne hízzak vissza? tudom hogy hülye voltam, de kérlek segítsetek, mit tehetnék? :(((
2012. jún. 25. 22:21
 1/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Például egyél normálisan, naponta többször, normális kaját, és mozogj rendesen. Egyébként meg mit csodálkozol azon, hogy ha többet eszel, többet mutat a mérleg? Több víz van a szervezetedben, meg több sz@r a beleidben. Ennyi.
2012. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert átállt a szervezeted pánik üzemmódba, ezért van most az, ha csak kicsivel többet eszel, már hízol. Próbálj meg egy 1500-as kalóriára ráállni, kaját tegye ki főleg sovány fehérje, rizs/hüvelyes, zöldségek dögivel. El kell keserítselek, vissza fog jönni, mert koplaltál és elvontad a testedtől a vitaminokat/tápanyagot, ezért ha normálisan eszel, nyilván fel fogsz kapni (erőre kapsz). Egyébként örülj, ha nem több jön vissza, mint amivel indultál, mire beállítódik újra az alapanyagcseréd. Miután beállítódik, egyél rendesen, és mozogj sokat.


Falásroham egyébként azért van, mert jelez a tested, hogy kéne már valami, amivel működni is tudok, egyébként belepusztulok. Ha rádjön a kajálhatnék, vegyél zöldséget és azt habzsold, pl egy kis sajtszósszal.

2012. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fokozatosan állj vissza

zedjél ki egy tányét ételt-nem madáreleséget, rendes ételt és normális adagot amit csinált anyukád(mert gondolom tizenéves kiscsaj vagy, aki tanul és otthon lakik) akármilyen étel is van ha tudod szedjél több zöldséget és olyat ami egy kicsit rágósabb (pl én így csináltam, velem is volt ilyen én sárgarépa golyókat ettem köretnek ha olyan étel volt ameddigra megeszed kb fél óra és el is megy a pánik hogy zaba van) és a többit tedd vissza a hőtőbe hogy ne is lásd, és ülj ki a kertbe vagy vidd be a szobádba és edd meg ott,utána igyál sok vizet vagy meleg teát, és várj vagy 20percet addig ne is gyere ki, vagy ahogy bekajáltál menj el otthonról és sétálj 10percig majd menj haza

nekem ezzel a módszerrel sikerült leküzdönöm

egyél normális adagot, többször keveset így nem leszel kiéhezve, előtte pedig nyugodj meg és igyél meg 2 nagy pohár vizet, majd lassan kezd el enni, told k hogy kb 10 percig eszed, figyeld az időd, közte néha állj meg igyél, vagy fejts rejtvényt, majd megint szép lassan kezdj el enni, és ha befejezted hagyj ott mindent vonulj vissza, majd kijössz kb 20 perc múlva és elmosogatsz

2012. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szijjja. én is koplaltam (1000 kalória) több hónapig. most normálisan eszem és sportolok( nem kifulladásig). nem híztam vissza :)
2012. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jún. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!