Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így lemegy agusztusig 10 kiló?

így lemegy agusztusig 10 kiló?

Figyelt kérdés
már két hete csinálom és lement 2 kiló.Reggelente zabpehely,vagy tk kenyér paradicsommal paprikával kígyóubival, vagy pl 1 banán egy pohár szójatejjel.Az ebédemre nagyon figyelek.Ma szerintem vitaminbomba salit rendelek \általában én csinálom a salátát de ma nem lesz időm\ Vacsira valami párolt zöldségekre gondoltam grillcsirkével 165 centi 64 kiló vagyok jelenleg
2012. jún. 25. 08:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy fogytál 2 hónap alatt 10 kilót? Miket ettél?
2012. jún. 25. 15:10
 12/13 A kérdező kommentje:
és ezzel a diétával amit én csinálok lemegy?
2012. jún. 25. 15:11
 13/13 Smartguy86 ***** válasza:
#10 - Attól hogy valaki rizst eszik még nem lesz izomkolosszus, remélem tudod :D A csirkétől lesz az, meg a kemény edzéstől, mert izomépítéshez fehérje kell. A rizs szénhidrát, ami energiát ad. Ha te fogyni akarsz, akkor is ehetsz rizst, hiszen a szénhidrát kell! Mindenkinek. Aki nem eszik elég CH-t, az ketozisba kerül, lelassul az anyagcseréje és egy grammot se fog fogyni. Minden étkezésben kell legyen CH+fehérje+zöldség, kivéve este, mert akkor fehérje ajánlott inkább, mert a sok CH megterheli alvás közben az emésztőrendszert.
2012. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!