Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így lemegy agusztusig 10 kiló?

így lemegy agusztusig 10 kiló?

Figyelt kérdés
már két hete csinálom és lement 2 kiló.Reggelente zabpehely,vagy tk kenyér paradicsommal paprikával kígyóubival, vagy pl 1 banán egy pohár szójatejjel.Az ebédemre nagyon figyelek.Ma szerintem vitaminbomba salit rendelek \általában én csinálom a salátát de ma nem lesz időm\ Vacsira valami párolt zöldségekre gondoltam grillcsirkével 165 centi 64 kiló vagyok jelenleg
2012. jún. 25. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt 10 kilót leadni veszélyes,és egészségtelen.A magasságodhoz pedig teljesen jó lenne akár a 60 kiló is. Ezt a 10 kilót számold inkább 4 hónapra...nagyon megterheli a szervezeted,gondolj bele,8 hét alatt 10 kilót leadni idiótaság,és veszélyes. Arról nem is beszélve,hogy amit ilyen gyorsan adsz le,azt pikk-pakk vissza is szeded,mert a szervezeted nem tudja ezt a súlyveszteséget máshogy ellensúlyozni. Gondolkodj logikusan,mi a jobb, türelmetlenül leadni mindent,és visszaszedni kétszer annyit,vagy EGÉSZSÉGESEN,sok mozgással, helyes táplálkozással lefogyni tartósan?
2012. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert ez nem egészséges táplálkozás?
2012. jún. 25. 08:52
 3/13 Smartguy86 ***** válasza:

Ha tényleg kíváncsi vagy a véleményünkre:


Ebben az étrendben nagyon kevés a fehérje, és a szénhidrát is. CH szempontjából ez már igencsak ketogén diéta, aminek nem lesz jó vége, le fog lassulni az anyagcseréd. Ennél azért egyél több CH-t, rizsből pl. ebédre csirkéhez (pl rizs+csirke+sali). Emellett pedig minimum aerob edzést kell végezned, hogy azért valami formád is legyen a fogyás után.


A 10 kiló tényleg nem jó, te 64 kiló vagy, hova akarsz úgy elfogyni?? Neked nem a mérleget kell nézni, hanem a tükröt! Ha nem jól nézel ki, az azért van, mert az izmaid teljesen le vannak épülve, és csak a zsír látszik rajtad. Ajánlom, hogy kezdj el sürgösen sportolni valamit legalább heti 4-5x, és a táplálkozásban meg teljesen más legyen az irányadó:

[link]

2012. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó hát a te tanácsod próbálom megfogadni,csak már belefáradtam hogy bármit csinálok bárhogy fogyok mindig csak a savat kapom itt....
2012. jún. 25. 09:16
 5/13 anonim ***** válasza:
hát igen..teljesen egyetértek veled..az ember bármit mond,ír..jaaaj mindig lehurrogják...én is már megfogadtam semmit nem írok
2012. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Smartguy86 ***** válasza:
Ööööö. Nem tudom, lehet bennem van a hiba, de ha én szakembertől vagy hozzáértőtől hallok valamit, akkor vagy megfogadom vagy nem, de nem hisztizek, hogy: De miért nem az én véleményem a jó, mikor én tortát majszolva akarok futni járni? Senki nem mondja rá, hogy az jó... brühühü :D Bocsánat.
2012. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem hisztizett. Épp azt ecseteltem,hogy megpróbálom megfogadni amit írtál.....
2012. jún. 25. 11:19
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:

Ötöskének írtam, nem neked. Amúgy ez egy ilyen dolog - mint minden más is. Akkor fogsz érteni hozzá, ha foglalkoztál vele jó sok időt. Magától senki nem tudja csak úgy - még akkor se, ha az evés amúgy tök egyszerű. Ez olyan, mint a pénz. Arról is mindenki azt hiszi, hogy marhára ért hozzá, aztán dehogy...


Mag a foci és a politika :D

2012. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiló mínusz az egészséges. Ha ezt nyolc hétre nézed, az 8 kiló mínusz. Te tízet tervezel - tehát logikusan belegondolva, ez azért nem a "veszélyes" kategória. Pláne, hogy az ember nem ugyanúgy adja le, van aki könnyebben, van akiről nehezebben megy el. Ez állapot, szervezet, genetika kérdése. Rólam pl. a 10 kiló simán lement két hónap alatt, nem sínylettem meg, nem lett kutya bajom sem, az alakon szép volt és feszes. Azóta egyszer híztam meg, terhesség alatt, de aztán újra leadtam a pluszokat és azóta is tartom. Mozogj hogy ne legyél plöttyedt, de nyugi, semmi bajod nem lesz ha az átlagfogyáshoz képest te komoly 2 eggész kilóval többet adsz le.
2012. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a csirke mellé a zöldség ajánlott, ezt azért általában mindenki tudja. Csirke rizzsel = tömegnövelés. Te nem azt akarod. Pasi ismerőseim, akik kolosszusra akarják gyúrni az agyukat, ezerrel tolják befelé a csirkét rizzsel, egyikük egész nyáron ezt ebédelt....Hús mellé a zöldség ajánlott inkább, ha fogyni szeretnél. És mivel a zöldség egészséges, ezért nem fogsz elhalálozni időnek előtte :)
2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!