Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló felesleg...

Szerintetek hány kiló felesleg van rajtam? Letudom ezt adni kb július végéig?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 21. 15:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ez elég relatív most azt mondanám, hogy 10, de 20 évvel ezelőtt 5öt mondtam volna. Tök m1 ne ezzel foglalkozz, hanem csináld. Persze hogy le tudod adni.
2012. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
165 centi 66 kiló vagyok szóval 10-15 kiló felesleg van rajtam. De hogy kezdjek hozzá? Segítene valaki? Mit csináljak,hogy biztosan lemenjen? Van itthon szobabiciklim,de sima nincs ilyen őrült melegbe meg nem szeretnék futni. Mennyit tekerjek? Miket egyek? Leírná nekem valaki részletesen?
2012. jún. 21. 15:50
 3/15 Kata1020 válasza:
33%
Szia ! Érdekel olyan fogyókúrás program ,ahol közben nem éhezel kolbászt , zsírt , szalonnát ... " kell" enni és 2-3 hónap alatt akár 20-25kg -tól is meg lehet szabadulni !!! És még közben a szervezetedet is méregteleníted ! :)
2012. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kolbászt?? Ez most egy vicc? Mert ez elég bizarr. Én inkább egészségesen szeretnék lefogyni.
2012. jún. 21. 16:02
 5/15 anonim válasza:
Előző vagyok. nem tudom mennyi a kereted, de szerintem érdemes lenne konditerembe, uszodába járni. Ebben a, melegben jól is esik. Otthon, ha van légkondi biciklizhetsz, tornázhatsz, klassz videók vannak a neten. Ha elég elszánt vagy, akkor pedig irány futni, biciklizni reggel 6kor, még nincsolyan meleg. :) tornavideo.hu , ujtukorkepem.blogspot.hu lifetilt.blog.hu
2012. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fúú köszi:)) Úszni imádok csak frusztrálna az alakom..:(
2012. jún. 21. 16:04
 7/15 A kérdező kommentje:
És azt megszeretném még kérdezni,hogy egy nap körülbelül mennyit tekerjek szobabiciklin,hogy 1 hónap alatt lemenjen a 10 kiló? Emellett próbálok egészségesen táplálkozni.Most jó sok finom gyümölcs van amiket imádok szóval azt eszem.És próbálok estefele inkább fehérjét bevinni a szervezetembe. Reggelire,általában natúr zabpelyhet eszem gyümölccsel, + kb 4 dl tejjel. Ebédre meg bármit csak kevesebbet.
2012. jún. 21. 16:07
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

sztem max 5kgot kell leadnod! jól nézel ki, ne akarj csontsovány lenni :) kicsit erősíts magadon max, és dobj le 5 kilót, ennél többet ne nagyon akarj, mert elcsúnyítod magad.


26F

2012. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A tésztát offoljuk, ha kenyeret eszel akkor a Ceres Slimm kenyeret ajánlom, de ha az nincs akkor nem nagyon erőltetnék más fajtát, esetleg az update kenyeret. a gyümölcs zabálás meg egy jó nagy kamu, tele van cukorral, napi egy db elég lesz. De persze a csokinál még mindig jobb alternatíva. Sok zöldség az oké, husival, rákkal, virslivel, sonkával, tojással. Ebédre mehet mellé egy kis barna rizs. Ja meg túró ami nagyon szuper. lcquisine.blogspot.hu - asszem itt vannak jó kis receptek, ha nem jó a cím írd be gugliba majd kiadja a helyeset. Még mindig az első vagyok. Ha akarsz még erről beszélni, írj üzit.
2012. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
47%
en 176 es 58 kilo..... szerintem te is letudod adni...nemhiszem h julius vegeig... de lefogod tudni ha nem eszel cukrot,kenyeret,tesztat....
2012. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!