Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arra mondjuk, hogy husis,...

Arra mondjuk, hogy husis, akin van felesleg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jún. 15. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Husis - izmos. Hisz a sovány a húsos (pl. húsos szalonna az a sovány része).

Plöttyedt, zsíros - hájas

2012. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A husis szó elég relatív. Tehát felesleget hivatalosan mikor számítunk? Erre a BMI index segítséget nyújthat,de én a 157 cm-mel 3 éve 53kg voltam ami normál tartományba tartozik, alacsony termetem miatt miatt mégis husis voltam,most 49 kg vagyok,vékonyabb de még mindig valaki mondhatja rám,hogy husis mert olyan kis hogy mondja nem piszkafa lábaim vannak h formás combok,telt popsi. De egy olyan lányra/fiúra akin van 1-2 kg felesleg de összességében ő így néz ki jól,ez áll jól neki ,hogy ilyen kis "fogdosni való" szerintem ez az emberek által használt husis jelentése. Tehát semmiképpen sem negatív jelentésű.
2012. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!