Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12, éves vagyok (július 15-én...

12, éves vagyok (július 15-én 13) hogy fogyhatok le?

Figyelt kérdés
fiú vagyok, 155 cm, és 47 kg. Hogy fogyhatok le 5 kg-ot? Hogy étkezzek, és mennyit sportoljak naponta? Egyébként az a baj, hogy nem nagyon szoktam kimenni, max 1 héten egy 1x egy 30 percre, focizni. Amúgy faluba lakok, és itt az utcán nem nagyon szoktak kijönni focizni, vagy valamit játszani, pedig szemben van velünk a foci pálya. Légyszíves csak értelmes válaszokat írjatok!
2012. jún. 19. 23:39
 1/3 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért akarsz 5kilót fogyni, de a te dolgod, viszont anyukáként tanácsolom, hogy beszélj édesanyáddal erről a tervedről! Nem vagyok otthon a diétákban(sosem volt rá szükségem), de odafigyeléssel, sok zöldség-gyümölcs, este 6 után nem eszel, főleg nehezet nem, de a reggelire figyelj oda, az kell) és mozgással, pl futás, biciklizés, sztem el lehet érni...
2012. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én 157 cm vagyok 47 kgval és egyáltalán nem vagyok kövér, sőt duci sem.. bár az igaz, hogy kifejezetten izmos vagyok. Mindenesetre heti 3x két óra INTENZÍV testmozgás (és hétvégén ha van rá időd annyi bónusz, amennyi belefér) és nem túl zsíros étrend mellett 1 hónap alatt ledobod azt a fránya 5 kg-t
2012. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

Kedves kérdező!


12 évesen neked TILOS fogyózni - hacsak nem akarod tönkretenni a testedet egy egész életre. Fejlődésben vagy, kell a tápanyag - amit tehetsz: egészségesebben kell enned. Tehát minimális cukor, lehetőleg teljes kiőrlésű kenyér, rizs, zab szénhidrátnak, sok fehérje, sok gyümölcs/zöldség. Emellett pedig intenzív testmozgás - ha lehet napi rendszerességgel, de minimum heti 3-4x!

2012. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!