Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyire tudom formába...

Így mennyire tudom formába hozni magam?

Figyelt kérdés

Július 6-7-8ai hétvégére kéne kicsit összeszednem magam. (egyébként is szeretnék kicsit egészségesebb, sportosabb lenni, de ez volt az utolsó löket. :D)

Úgy gondoltam, hogy reggelire ennék: (természetesen, nem EGYSZERRE, ezek csak külön opciók)

- zabpelyhet

- teljeskiőrlésű kenyeret 1 v. 2 két szeletet vmi sovány felvágottal és mellé paradicsom v uborka.

- ha nagyon kívánom a nasit, akkor ilyenkor ennék 1 v. 2 kocka csokit (de reméljük, hogy inkább nem :D)


Tízóraira valami gyümölcsöt gondoltam, esetleg gyümölcs-sali.


Ebédre már mióta csirkét eszünk vmi kis fűszerrel + zöldségekkel összefőzve. Köretként barna rizs vagy köles, de ezt néha el is hagyjuk.


Uzsonnára esetleg egy szelet piritós simán (teljeskiőrlésű v. rozs), esetleg megint gyümölcs.


Vacsorára pedig vagy az ebédből megmaradt csirkéből ennék, vagy vmilyen light-os joghurt.


Emellett esténként tornáznék (konkrétan pilates, neten találtam pár jó videót) 2×30 percet. Ilyen melegben egyszerűen nem tudok többet mozogni, nagyon ájulós-rosszul levős vagyok. Valamint rengeteg vizet innék.

Így ezalatt a 2-3 hét alatt elvileg le tudok dobni mondjuk 3-4 kilót ugye? :)



2012. jún. 20. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4kilót leadhatsz, ami talán észrevehető lesz, alakformálásról csak több hónapos távlatokban van értelme beszélni.
2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam mindenképpen szeretném rendszeresíteni a dolgokat a hétköznapokra, ha elértem a kívánt súlyt/kinézetet, akkor talán egy kicsit lazábban. :)

De szerintem az a 3-4 kiló is meglátszik. :)

2012. jún. 20. 21:47
 3/5 anonim válasza:
Én azt javasolnám, hogy délután ne gyümölcsöt egyél (sok benne a gyümölcscukor), meg ne is kenyeret (szénhidrát) hanem mondjuk uzsonnára egyél csirkemellet zöldséggel, este meg mondjuk túrót vagy valami fehérjeturmixot.
2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leadhatsz így 3-4 kilót, igen, viszont ha ájulós vagy, arra figyelj, hogy soha ne érezd úgy, hogy húúú éhen halok... inkább rágcsálj egy kis répát, párolt zöldségeket, zöldség levest ehetsz nyugodtan, húsból pedig vagy egyél többet, halat is, reggelire akár főtt tojást is, vagy pedig fehérjeturmix tényleg... fehérjemennyiség meg kell legyen, nem izomból akarsz fogyni :)
2012. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!