Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló felesleg...

Szerintetek hány kiló felesleg van rajtam? Letudom ezt adni kb július végéig?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 21. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia, én női szemmel mondom azt, hogy nagyon szép alakod van. Persze még lehet mit alakítani rajt, de túlzás az a 15 kg. 58kg körül szerintem teljesen jó lennél, 8kg ha lemegy összesen az bőven elég egy kicsi a hasadról, combodról, és a karodról.

Az legrosszabb amit tehetsz szerintem, hogy időre akarod a fogyást elérni. Lehet így is, de ha nem sikerül akkor csalódott leszel, aztán úgy érzed nem volt értelme belekezdeni, és visszaszeded a kilókat. Szóval szerintem ne azt nézd, hogy mikorra tudsz lefogyni, hanem azt hogy csökkenjen az a súly, akár 1 akár több hónap alatt ha eléred a célod örülni fogsz. :) A hogyan,az már egy nehezebb tészta, a lényeg, hogy többet mozogj mint eddig, és kevesebbet egyél. Én most -20kgnál tartok, 2év alatt sikerült lefogynom, de nem küzdködtem, csak egyszerűen elhagytam a régi rossz szokásokat. felkeléskor egyszerre eszem egy pirítóst, és utána minden három órába valamit. Nem gondolom, hogy lekellene mondani a kenyérről, vagy egyéb dolgokról, csak a mértékletesség a lényeg. Sose egyél annyit, hogy úgy érzed teli vagy. Elég ha tányér félig van, három óra múlva úgyis ehetsz ismét. A mozgás az meg csak plusz, a lényeg, hogy olyan sportot választ,amit szívesen csinálsz,és nem adod fel 1 hét után, azzal, hogy te nem bírod.

2012. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
16
2012. jún. 21. 19:42
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem szép alakod van,csak sportolj és kicsit figyelj a kajára de én úgy vélem,h nm kell neked fogynod.
2012. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem jol nezel ki, 10 kg tuti nincs rajtad, max 3-4 kg, de inkabb csak formalni kene az alakodat, mert kicsit puhanyka :) Ez nem bantas, de egy 3 honap edezes utan bomba no lehetnel :) menj le edzoterembe, csinalnak edzestervet es kezdj el minden nap futni. Neked nem az uszas valo szerintem, az kovereknek valo, hogy ne terheljek a gerincuket, labukat. Fogadd meg a tanacsom es dietazz. Majd par honap mulva varom a szuper alakodrol a kepeket :))))
2012. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!