Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan veszi 1-2 válaszoló,...

Honnan veszi 1-2 válaszoló, hogyha valaki fogyózik, akkor előbb az izma fogy, ha nem sportol?

Figyelt kérdés
Nem egy kérdésnél olvastam, és megdöbbentem, hogy ezek az emberek nem jártak biológia órára?
2012. jún. 22. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ez csak ketogén étrend esetén nincs így (pl Atkins), és a legtöbb kérdezőnek még fogalma sincs arról, hogy mi az, nemhogy azt követné.
2012. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem tőlük kérdezed meg? Ha te ennyire jól tudod, akkor válaszolj te is a fogyókúrázóknak! Magyarázd el, miket tanultál biológia órán. Én meg sem próbállak erről kioktatni téged, majd ha esetleg látsz embert lefogyni edzés nélkül, meg lesz egy kis tapasztalatod a témában, akkor úgy is rájössz, mekkora baromságot írtál most ide. :)
2012. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem azok a válaszolók zavarnak, akik azt írják, hogy annyi az egész hogy több kalóriát kell felhasználni, mint amennyit beviszel... mintha mindegy lenne az étkezés és a mozgás MINŐSÉGE! Ezen múlik pedig minden.
2012. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Mert túlmisztifikálják ezt az egész fogyás-dolgot, mintha csak valami pár kiválasztott/beavatott birtokában lévő titokról lenne szó...


Holott annyira azért nem bonyolult ez a dolog... Ha az ember kevesebbet eszik, és többet mozog, akkor fogy, fordítva hízik. Ennyire egyszerű.

2012. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én biológia szakra jártam gimnáziumban, de biokémiát ilyen szinten csak egyetemen tanultam 2. félévben, a zsírégetés és a testben lejátszódó egyéb folyamatok nem mindenkinek egyértelműek, mikor miért honnan nyerünk energiát. HA valaki úgy ugrik neki a fogyókúrának, hogy mától nem eszik, az magára vessen, több rosszat csinál, mint jót.
2012. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kachy1 válasza:
Egyénenként változó a testünk felépítése. Részben genetika, részben saját felelősség, hiszen vannak olyan emberek, akik este tizenegy órakor babgulyást esznek, mert képtelen éhesen elaludni, sőt felébred, és apró süteményt nassol, mégsem hízik. Míg mások a víztől is híznak. A lényeg, hogy több mozgással ellensúlyozható a túlsúly. Természetesen a felhalmozott zsiradék először az emésztőrendszer közelében kezd olvadni, majd más testrészeknél, az izom csak a legvégén. De addig senki ne menjen el! Nem szívesen állítom példaként a dédapámat, de tény, hogy imádta a zsíros sülteket, kövér volt, erős dohányos, élt 89 évet. De nem volt stresszes ember! Kirívó eset, ma az életeddel fizetnél érte, ebben a világban. A mozgás nélkülözhetetlen! Tudom hogy közhely, de tény!
2012. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!