Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit érez egy válaszoló olyankor?

Mit érez egy válaszoló olyankor?

Figyelt kérdés
..amikor béna öngyilkossági tanáccsal lát el egy kétségbe esett kérdezőt?

2012. jún. 16. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előrevetítem, hogy nem szoktam ilyet csinálni.


De valószínűleg azt érzi, hogy kamu a kérdés, meg hiszti, nem pedig komoly probléma.

Vagy azt, hogy úgysem teszi meg, csak azért, mert valaki az interneten azt mondta neki.

2012. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
határozottan nem kamu kérdéseknél olvastam ilyesmiket, és gáznak tartom, tudom, hogy úgy sem teszi, és nem értem mi értelme? nem is vicces, teljesen haszontalan. tulajdonképpen azt látom ebben, hogy egyes válaszolók, ahelyett hogy valami értelmeset művelnének, nincs amit csináljanak és jelentéktelenségeket kommentálnak nem csak itt, de sok weboldalon.
2012. jún. 16. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen embereknek ez az életük..az övék el van b*szva,miért ne legyen másé is?

Szánalmasak,az ilyen kommenteket figyelmen kívül kellene hagyni.

2012. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!