Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok?

Ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Kb. 5 kilót szeretnék leadni.

Ezzel a módszerrel gondoltam.

A reggeli azért olyan csekély, mert most a szünetben fél 11 körül szoktam kelni, és nálunk az ebéd mindig pontban 12-kor van. Ez lenne az étrend:

Reggeli: 1 kefir, vagy natúr joghurt, kávé kevés tejjel édesítővel

Ebéd: főtt étel, amit anya főz, de kisebb adag, gyümölcs

Vacsora: 1 szelet magvas kenyér (kb. akkora, mint egy átlag fehér kenyér fele), fölvágott, főtt tojás, zöldség


Napi 2-3 liter víz

Mindennap tornázok. 1 óra Rubint Réka, vagy taposógép, 1-2-3 óra biciklizés kint a szabadban.


Így sikerülhet?


2012. jún. 21. 23:40
 1/3 A kérdező kommentje:

17 éves lány

173 centi, 62 kg körül

2012. jún. 22. 00:09
 2/3 anonim ***** válasza:
a vacsiban a magvas kenyér azért nem jó, mert szénhidrát,és a vacsi többi része meg kb fehérje, szóval ha kevered ezeket egy étkezésnél, akkor kevésbé hatékony a fogyás, persze ettől még fogyhatsz,mert kevés kalóriát viszel be egy nap (kb 1000-1500) , de a vacsora lényege a fehérje bevitel lenne, a szénhidrátokat inkább reggel edd (12 óra előtt) A reggelit még egy gyümölccsel kiegészthetnéd. Valamint még egy étkezést iktass be.pl. három órakor egy uzsonna: egy gyumolcs, egy fél marék mandula. A vacsora pedig legyen 6 órakor, és a kenyeret hagyd el szerintem. Lehet,hogy így kemény lesz a diéta, de sajnos 5 kg-ot nagyon nehéz leadni, ha már alapból nem vagy kövér. A sport az nagyon jó, szerintem így 1-2 hónap alatt sikerülni fog. Sok sikert! :)
2012. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hazardteam válasza:
Én azt nem vágom miért akarsz fogyni? Ha kivonod a magasságodból azt a bizonyos 110-et, pont kijön a tökéletes testsúlyOD... Nóóórmááális?:) Amúgy ezektől csak hízni fogsz, de előbb még a tested lebontja a fehérjéidet először az enzimeidből, aztán nekiesik az izomszövetednek (catabolizmus) és csak AZTÁN hízol meg, mikor vége a kúrának, mert időközben telemegy a véred zsírtároló enzimelkkel. Így legjobb esetben is csak hízol, de legalább addig a vércukrod a béka segge alatt és felborul az egyensúly a szervezetedben gyönyörűen. Persze 5 kilót könnyen leadsz és gyorsan. Ami lemegy abból kb. 2-3 kiló víz. Szóval, ha gyorsan lezavarod, talán nem károsodsz anynira, mert nem teszed ki a szervezeted ilyen gyökérségnek. Hagyd ezt a marhaságot, légyszi ne nyírd ki a szervezeted, ez így egy baromság, meg ez az összeálíltás is, főleg 17 ÉVESEN?!?!?! OMG összes pofám leszakad..
2012. jún. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!