Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkecombhoz mit egyek, ami...

Csirkecombhoz mit egyek, ami diétás?

Figyelt kérdés

Van itthon 3 db egész csirkecombom, mit készítsek belőle holnap, ami belefér egy fogyókúrába?


Arra gondoltam 2-őt megfőzök belőle egész napra, meg főzök hozzá egy kis mexikói zöldségkeveréket.


Az jó úgy?


2012. jún. 21. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rizst, meg mondjuk párolt almát
2012. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az jó. A csirke combot nyúzd meg, a bőrét ne edd meg, főzd vagy párold, esetleg kevés olajon fokhagymával párolva süsd. A mexikóiban nem tudom mi van, de gyanús a krumpli, plusz egyebek, itt a tavasz, pl. friss párolt zöldborsó.
2012. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Leszedem mindig a bőrét , mert abban van állítólag a legtöbb zsír.


Főzésre gondoltam, mert ahhoz nem kell zsíradék.


Mexikói: borsó, kukorica,répa...


Vagy amit még szeretek a sült hal(mirelit) + párolt borsó


Ha ilyen ételekről beszélünk, szerintetek mennyit ideális enni belőle, ami nem sok, nagyjából 1300 kcal?

2012. jún. 21. 23:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Van itthon rizs, de nagyon utálom.
2012. jún. 21. 23:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent eszek, amennyi jólesik, kis odafigyeléssel azért. Viszont tekerek napi -1000kcal-t, így minden ok. Ennyi.
2012. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de én az ételre tértem ki!
2012. jún. 21. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
valami kis hüvelyes mehet akkor rizs helyett, ha nem szereted, egyébként tök jó, amit írtál:) mondjuk ha egy tepsibe berakod a combokat, öntesz alá kis vizet, pár gerezd fokhagymát bedobsz melléjük és úgy sütöd ki, akkor az értékes húsnedvek nem főnek ki ugye a lébe, amit kidobsz (bár csinálhatsz belőle alaplét), és finom is:)
2012. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jött össze, módosítottam a mai menüt.


Reggel veszem ki a hűtőből a tegnap vásárolt combot, azzal a lendülettel ki is kellett dobnom 1 kg-ot. Szaga volt, de hogy a fenébe??? Hűtőben volt, 1 nap alatt hogy romlik meg??


Na sebaj. Vettem egy csomag halat. Paradicsomot, kígyóubit.


A halat borssal, sóval, pici citromlével meglocsolva betettem a jénaiba, és sutty a sütőbe, semmi zsíradék.


A zöldségeket (paradicsom, hagyma, kígyóubi) összevágtam és leöntöttem 10%-os tejföllel.


Ma ezt eszem, nem kívánnék amúgy sem mást ebben a melegben.

2012. jún. 22. 13:31
 9/11 anonim ***** válasza:
rozs helyett ehetsz kölest. Meg lehet úgy csinálni, mint a tarhonyát
2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gombaleves mennyire mehet fogyi alatt?
2012. jún. 22. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!