Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elkezdeni...

Hogyan tudnék elkezdeni fogyózni? Nincs akaraterőm, kitartásom

Figyelt kérdés

Sajnos a fejemben vannak gondok. Mindent hamar feladok. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és híztam. Amúgy is van rajtam felesleg.

Egy köpésre van tőlem egy gimi, ahol tudnék futni. Mennyit kellene futnom? Egyáltalán nem vagyok formában.

Rossz ötlet, ha itthon Rubint Rékázok?

18l

160/79



2012. jún. 20. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz ötlet. Mozogj minél többet és az étkezésedre is figyelj. Naponta 5-6 étkezés és egyszerre kevesebbet.
2012. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én sem szerettem sportolni. Most is vannak hullámvölgyeim. Nekem az a módszer jött be, hogy megfogtam a naptárat, beírtam, hogy melyik napokon milyen sportot fogok csinálni (futás, rubint réka, cardio és zumba videók), és nem engedtem belőle. Rákényszerítettem magam. Egy idő után már élveztem is.


Sok kitartást!

2012. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Rubint Réka is szuper, de próbáld ki a pilatest, youtubeon találsz videókat, tegnap kezdtem bele a fogyókúrába én is, este megcsináltam egy 30perces vidit. Aztán egy fél órát utána ültem is, mire összetudtam magam kaparni és menni. :D

De ha gondolod írj privit és ha elbizonytalanodsz, gond van, akkor írj és segítek. :)

17/L

2012. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,én átgondoltam,hogy miért is szeretnék lefogyni.

15 kg felesleg volt rajtam.Tudtam,hogy vagy tovább hízok és továbbra is szégenkezve akasztom vissza az áruházba a kezembe vett s-es m-es cuccokat és sutyiba xl után kutatok mikor mindenki látja,hogy xl-es kategória vagyok.

Heti 2-szer sport.

Ha szerdáig még nem csináltam akkor aznap kell így a péntek már biztos torna,futás úszás...

A táplálkozást felírtam.

napi 5 ször eszek de átgondoltan.

74kg-ról 58-ra fogytam húsvét óta.

Sok sikert!

2012. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!