Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó étrend? (Kérdésed túl...

Ez jó étrend? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 168 cm és 70 kg.


reggeli: 2 szelet tk. kenyér sovány túróval megkenve, rá 1-1 szelet felvágott, 1 paradicsom

tízórai: gyümölcs, alma, dinnye, barack, meggy vagy ezekből turmix

ebéd: csirkemell salátával

uzsonna: sovány túró sajttal vagy az, amit ebédre is ettem, csak kevesebb

vacsora: 2 főtt tojás


Köszi!


2012. jún. 19. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész jó, csak több ch kéne, kezdésnek momentán olyan 140 gramm, jelenlegi diétádban ez olyan durván 40-50 gramm (gyümölcs mennyiségét nem írtad) utána folyamatosan csökkenteni, mert ezzel eléggé gyorsan megakadnál és utána nincs nagyon hova variálni a dolgot.Edzést nem írtad hogy csinálsz,e valamint azt sem hogy mennyi a mennyiség a kajákból, így nehéz de az összetétel alapvetően jó. Még telítetlen zsírsavakat(mogyoró,mandula,lenmag,dió,napraforgómag) vinnék be , mert a közhiedelemmel ellentétben segíti a zsírégetést
2012. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm :) Már egy ideje diétázom, fogytam 12 kg-t, most megakadt, azért gondoltam változtatásra.

Gyümölcsnél, ha alma, akkor abból 1, ha dinnye, akkor vékony szelet, barackból kettő lenne, meggyből olyan 2 közepes maréknyi.

Ebéd egy sima lapostányérnyi zöldség, nem púpozva, csirkemellből egy közepes szelet.

Uzsonna: ha túró, akkor olyan 100 gramm két vékony szelet sajttal, ha az ebédből, akkor fél tányérnyi zöldség fél szelet hússal.

Vacsi meg 2 tojás :)


Amúgy minden nap futok 45 percet, néha szobabiciklizem tévénézés közben. Napi 3 liter vizet iszom.

2012. jún. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!