Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet azon változtatni,...

Mivel lehet azon változtatni, hogy ne érjen össze a combom? ha vlkinek izmos a combja akkor is össze tud érni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon csúnya az összeért comb és ne is bezséljünk arról h milyne idegesítő h ha felvezs egy rovidnadrágot akkor is eszébejuttatja. Ezzel kapcsolatban szeretnék választ kapni, és szép combokat elérni!

2012. jún. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor fogytam, akkor onnan is lement, így már nem ér össze.

Azt nem hiszem, hogy lehet kifejezetten csak a combról leadni, de esetleg próbálj meg láberősítő gyakorlatokat végezni, lépcsőzőgépezni, sokat gyalogolni... Ilyesmit. Én legalábbis ezt a kettőt csináltam.

2012. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. és mennyi ideig? mert elég sokat sportolok de ez mindig összeér :S
2012. jún. 18. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egész fogyás fél év volt kb., de azt sajnos nem tudom, hogy mikortól nem ér össze. :s

Annyira vékony combom most sincs amúgy, csak széles a csípőm, lehet, hogy ezért volt könnyebb nekem elérni, hogy ne érjen össze...

2012. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! :) Nekem is széles csipőm van, hátha sikerülni fog nekem is! Köszönöm.
2012. jún. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!