Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le erről?

Hogyan álljak le erről?

Figyelt kérdés

Régebben fogyóztam és elszaladt velem a ló... keveset ettem, mert bűntudatom volt miatta... rájöttem, hogy hülyeség volt, mert most csak a kaja körül forog az életem... nem értem. már rendesen eszem, nem híztam, de a kalóriákról nagyon nehezen tudok leállni. normális akarok lenni!!!! hogyan?? már kalóriákat nem számolok tegnap óta, de nem tudom, hogy a szervezetem mikor "mondja" azt, h : elég ennyi étel... :((((((( mert állandóan csak az ételre tudok gondolni, ha nem bírok mást csinálni :(

14/L 159 cm és 42 kg...



2012. jún. 8. 07:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

am ma ennyit ettem eddig:

R: 1 tojásból, kb. 1-2 dl tejből és nem tudom mennyi, de annyira nem sok lisztből sütöttem kis olajon "tojáslepényt" - a tésztája a palacsinta tésztánál hígabb volt,. ehhez ettem 2 és fél szelet kb. 28 grammos toast kenyeret.

ittam 2 nescaffe 2 az 1-ben (77 kalóriás egy), és ettem 1 almát. ebédre pedig kb. 10 dkg lisztből, 2 kocka étcsokiból, 1 dl tejből és 2.tk. zsírszegény margarinból sütöttem gofrit. eddig ennyi, már csak vmi könnyű vacsit akarok majd, mert így is kicit soknak érzem :(

2012. jún. 8. 15:35
 12/13 A kérdező kommentje:
ja a goffrihoz még egy tojás is kellett..
2012. jún. 8. 15:36
 13/13 A kérdező kommentje:
ja am a reggelit azt, úgy képzeljétek, h 2 nem olyan vékony és széles lepény jött ki belőle, tehát lehet, h több volt a liszt és tej arány...
2012. jún. 8. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!