Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? ( link )

Mi erről a véleményetek? ( link )

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 31. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Véleményem: Utálom a főtt tojást, szerintem aki ezt végig csinálja az is utálni fogja.

Ennyi fehérjét bevinni a szervezetbe csak úgy lehet, ha semmiféle veseproblémád nincs.

Sok féle diéta van, szerintem keress másikat.

2012. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fogyóznék biztos nem ezt a módját választanám.
2012. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1, Ezt kellene egy 60 kilósnak és egy 120 kilósnak is ennie? Innentől kezdve nehezen lehet komolyan venni.

2, Ha hozzáigazítod a saját súlyodhoz, életmódodhoz, akkor működhet, a tojástól nem kell félni.

3, Ennél változatosabban is össze lehet állítani egy alacsony szénhidrát, magas fehérje és zsírarányú diétát.

2012. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp fehérje diétát akarsz akkor csirkemellből, sovány túróból, halakból fedezd a fehérje szükségletedet. Azokban van bőven színtista fehérje, és jó minőségű. A főttojásban alig van fehérje, a sárgája pedig nagyon zsíros és megdobja az inzulin szintedet. rossz választás szerintem a főttojás.
2012. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"a sárgája pedig nagyon zsíros és megdobja az inzulin szintedet" Ekkora hülyeséget ne írj már le. A szénhidrátok dobják meg az inzulinszintet, a fehérjék és zsírok csak kismértékben emelik.
2012. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:

A sárgája az nem fehérje! :D A tojás sárgája egy merő koleszterinbomba. Egy nap 9 tojást megenni úgy, hogy mellette nem eszel jó zsírsavakat... ez öngyilkosság. Főleg egy olyan középkorú elhízott embernek, akinek már baromira el vannak meszesedve az erei.


Ez a diéta baromság! A tojás egy ritka szar étel, fehérje alig van benne.


Kérdező, inkább itt tájékozódj és ne mindig a könnyű utat keresd:

[link]

2012. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Smartguy,

Én nem mondtam, hogy a tojássárgája az fehérje, hol olvastad ezt? Te írtál olyan hülyeséget, hogy az "zsír megdobja az inzulinszintet" :D :D :D

Egy tojásban egyébként 20g fehérje van, 20 g zsír, 9 tojában 180g fehérje, ez elég kell legyen egy átlagembernek.

Nekem se testszik ez a diéta, de ne hülyeségekkel támadjuk már meg.

2012. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azét ellenőriztesd a vérzsírodat öö...hetente:D xd

anya is állandóan főtt tojást eszik, napi 4-5-öt, és a triglicerinje 21 mg, amikor 3-ig normális..(a triglicerin a vérzsír egyik fajtája. a másik fajta a koleszterin.)

2012. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jaj, félreértés ne essék, nekem eszem ágában nincs ilyen diétához folyamodni:D inkább edzek, és eszek normálisan.

csak kíváncsi voltam, hogy más szerint is hülyeség- e, főleg mozgás nélkül. köszi a válaszokat!

2012. máj. 31. 17:13
 10/11 Smartguy86 ***** válasza:
scriba: Azt a hülyeséget nem én írtam... Én mikor írnék olyat, hogy a zsír megdobja az inzulint??? Jézus.
2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!