Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? (link--->)

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek ez hatásos?


2011. jan. 5. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
jól van már
2011. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
??
2011. jan. 5. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:

A "tápláló shake italpor"-ról nekem mindig a következő kép jelenik meg a szemem előtt: Kb. 1 literes turmixgépes pohárban fehér sűrűn folyó félig langyos, szemcséket tartalmazó kicsit habos állagú folyadék. És az számomra gusztustalan.

Kizárt, hogy hatásos lenne. Hacsak nem úgy, hogy elmegy tőle az étvágyam.

2011. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább fele ennyiért már egy normális boltban is kapsz fehérje alapú italport, és ott talán normális akár személyreszabottabb tájékoztatást is kaphatnál... főleg, ahogy néztem, ennél is elég nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy igyál sokat.. nos, ha már alapjárat sokat iszol, már eleve kevesebbet tudsz enni..
2011. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Nincs feltüntetve a lényeg.Se az 1 adagban lévő fehérje mennyiség,se a ch mennyiség.Gondolom nem véletlen.

Az első amit egy fehérje koncentrátumban meg kell nézni a fehérje-ch arány.

2011. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Testépitéssel foglalkozom x éve. Ez egy kurv@drágán árult szar. 240 g 10k-ért szója?? ezek őrültek! 7 kiló szójafehérjét veszel 15 ezerért. GONDOLKOZZ kicsit.
2011. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés :) küszi a válaszokat
2011. jan. 6. 00:20
 8/9 A kérdező kommentje:
*köszi
2011. jan. 6. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:
FOS, ha fogyni akarsz, igyál izolált fehérjét, többet érsz vele.
2011. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!