Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le erről?

Hogyan álljak le erről?

Figyelt kérdés

Régebben fogyóztam és elszaladt velem a ló... keveset ettem, mert bűntudatom volt miatta... rájöttem, hogy hülyeség volt, mert most csak a kaja körül forog az életem... nem értem. már rendesen eszem, nem híztam, de a kalóriákról nagyon nehezen tudok leállni. normális akarok lenni!!!! hogyan?? már kalóriákat nem számolok tegnap óta, de nem tudom, hogy a szervezetem mikor "mondja" azt, h : elég ennyi étel... :((((((( mert állandóan csak az ételre tudok gondolni, ha nem bírok mást csinálni :(

14/L 159 cm és 42 kg...



2012. jún. 8. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez azért van mert kórósan sovány vagy! a testsúlyod nagyon kevés ki van éheztetve a szervezeted!!!!! és küzd ellened! szedj fel egy 5 kilót KÉRLEK
2012. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az elsőnek teéjesen igaza van.. éhezik as szervezeted.. 42 kg??:O korosan sovány..
2012. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez komoly?? o.OO :O... hmmm.. :( de kicit félek tőle... úgy megküzdöttem, hogy jó legyen az alakom .
2012. jún. 8. 08:43
 4/13 A kérdező kommentje:
am a legtöbb ismerősöm is azt mondja, hogy nagyon vékony vagyok, meg, hogy 40 kg-nál tuti nem vagyok több...
2012. jún. 8. 08:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd addig csinálod,amíg komolyan megbetegedsz.netán kihullik a hajad vagy fogad...egyél kevesebb szénhidrátot és mozogj mellette.ennyi
2012. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha 40 kg vagy akkor nem jó az alakod, hanem nagyon vékony. azt meg a pasik se szeretik és nem is egészséges! A BMI kalkulátor szerint neked 48-60 kg közt kéne lenned. (60 még én se vagyok 180 cm-hez, az erős túlzás.)
2012. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát.. nem tudom. állítólag jó az alakom, vékony vagyok. a pasik nem érdekelnek, mert van barátom.
2012. jún. 8. 10:23
 8/13 A kérdező kommentje:
180 cm vagy. és 60 kg alatt??? :OO
2012. jún. 8. 10:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, mert magadtól nagyon nehezen/nem fogsz tudni kikeveredni belőle.


És igen, anorexia nervózád van.

2012. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de mondom h már eszek normálisan, csak a normális adagokat nem tudom rendesen belőni... mert nem érzem, h mennyi elég :((
2012. jún. 8. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!