Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér lehetek 170...

Szerintetek kövér lehetek 170 cm-el és 48 kg-val? Ha igen mennyi lenne az ideális súly? 15/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 17:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
51%

Ismertem egy lányt aki huszonévesen 159 centi magassággal volt 45 kilós. Éppen mindene annyi volt ami ideális.


Szerintem még rakódhatna rád valamennyi. Lehet, hogy 55 kilósan már jól néznél ki, de ez testalkat kérdése is, szóval egyéni.


Szerintem az elkövetkező években ki fogsz alakulni.

Majd jönnek a nőiesebb formák, egy kis popó és cici és meglátod hogy tuti leszel.


Egyébként én pl. szeretem a vékony lányokat, de legyen azért női formája. Az a szép. Tudod, a női forma alatt azt értem, hogy ott legyen vékony ahol kell és ott domborodjon ahol az mutat jól.

2012. jún. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
73%

Nehogy azt hidd, hogy kövér vagy!!! Sőt! Ezekkel a paraméterekkel még modell is lehetnél!

Én 166 cm vagyok és 49 kilo... azt mondják még én is vékonyabb vagyok az átlagnál... hát akkor még te! Ne hülyéskedj! :D

2012. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Valaki :D.... válasza:
100%
Én lány vagyok 155 sm és 47 kiló...s az alakom ideális....hizzál egy pár kilót nem hogy kövér...ha a magasságodból kivonsz 110 et a tömeged kéne kijöjjön...60 kilóra kell hízz...
2012. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

"..mennyi lenne az ideális súly? 15/L"


Legalább 55 kellene legyél.

2012. jún. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
42%

..de még gyerek vagy és lassan nővé alakulsz, akkor kifejlődnek a nőies formáid és akkor nyered el azt a súlyt amivel sikered lesz. Az is nyilvánvaló, hogy nem ilyen gyerek súlyban kellene lenned, de 15 évesen még nincs veszve semmi. Most alakulsz tovább. Majd oda jön egy kicsi ahova egy lánynak kell és akkor nem leszel ilyen..


..bocsánat, nem akarlak ezzel megbántani de leírom. Ha pár éven belül szépen kialakulsz akkor nem leszel ilyen vézna gyerek lány.

2012. jún. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
46%
kamu inkabb lehetsz vagy egy gebe se segge se melle torz lany :)
2014. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
54%

A 170 cm-hez minimum az 50-55 kiló az ami kell, azzal együtt, hogy a vékony lányokat szeretem, de nem a betegesen soványakat.

Különben nincs egy lánynak női alakja. Alatta olyan mint egy vézna gyerek.


A meglévő súly sem mindegy hol van.

Pl ha a melle és a segge lapos de a hasa nagy dinnye, az ronda. Fordítva meg kellemes. Asszem nem kell mondanom tovább. Szóval nem csak a súly számít, hanem az arányos eloszlás a legfontosabb.

2014. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
46%
Igen rettenetesen kövér vagy,nemis tudom hogytudsz igy élni..
2014. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!