Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális? Kövér...

Mennyi az ideális? Kövér vagyok? :D

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 165 cm, 60 kg. ez most így normális-e. :D vagy mennyi lenne a normál testsúly amit alakítanom kéne, hogy megfelelő alkatom legyen? mert én kövérnek érzem magam. leginkább a lábaim. =/
2009. szept. 29. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, mint te. És néha kövérnek érzem magam, pedig sokan mondják, hogy totál normális az alakom. :( Tudom, hogy valamilyen szinten rossz, hogy ennyit foglalkozom ezzel, de néha komolyan idegesít, hogy itt is- ott is van egy kis plusz feleslegem. Szóval néha szívesen megválnék tőle, de végül mindig győzedelmeskednek a túrórudik meg a Boci csokik. xD és van olyan is, mikor tök jól érzem magam a bőrömben, és egyáltalán nem zavar... Fogyókúrázni nem akarok, mert az csak a suli rovására menne, és azt egyáltalán nem szeretném... Na, bocs, hogy ekkora regényt írtam, és még normális választ sem kaptál a kérdésre, csak gondoltam megosztom veled is a tapasztalataim, hogy tudd, te se vagy egyedül ezzel a dologgal. :D
2009. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Nem vagy kövér! Növésben vagy, 2-3 év, és szép sudár hölgy leszel! Addig a legjobb amit tehetsz az alakodért, hogy sportolsz! Rendszeresen, hetente legalább 4x egy órát mozogj intenzíven, igyál sok folyadékot, kerüldd a nasikat! Ha ezekre figyelsz, biztosan szép alakod lesz!

2009. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Biciklizz táncolj, nem vagy kövér :-)
2009. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
te dagadék!! :D dehogy vagy kövér tök jo alakod lehet:D
2009. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

nem vagy kövér, bár nem mindegy milyen az alkatod:)

lehet, hogy szépen nőiesen osztlik el rajtad ez a nagyon pici plusz, akkor még jó is, mert a pasik szeretik ha van egy pici és tudnak mit fogni!:)

viszont van olyan is, akinek sajnos nincs sok plusz kilója, mégis elég csúnyácska alakja van:/ ha aránytalanul oszlik el, az nem szép...de lehet alakítani;)

a lényeg, hogy nem vagy kövér, pont amit szeretnek a fiúk:D (többség)

2009. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
ha szép, kedves, barátságos arcod van, akkor a pasik nem azt nézik, hogy van rajtad pár pluszkiló. rajtam is volt, nem is kevés, mégis volt jópár fiú, aki szívesen táncolt, ismerkedett velem, ha elmentem bulizni.
2009. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is 14 vagyok,169 cm és 51-54 kg között vagyok,és én is elég sokszor érzem magam nagyobbnak,de nem kövérnek.Te sem gondold azt!Szerintem ez az ideális neked.Rám azt mondják,hogy a magasságomhoz és a koromhoz képest vékony vok,de én mindig is mackósabbnak érzem magam.Gondolkodj pozitívan,ami nekem nem sikerül!:D 14/L
2010. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát én megnéztelek testtömeg indexen.. azt írja enyhén túlsúlyos vagy, de mielőtt megijednél, miután 2 kilóval kevesebbet írtam be kiadta azt, h normál testsúlyú.. szóval egy nagyon kevés felesleg van rajtad, de ha zavar leadhatod futással :)
2010. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kiszámoltam, 22.04 a bmi-d tehát pont ideális a súlyod.:) az ideális tartomány: 20-24. De lehet hogy azért ennyi a súlyod mert erős a csontozatod vagy mert izmos vagy:D Ha kövérnek érzed a lábad, arra jó a guggolás, láblendítés, biciklizés, futás, úszás, szal szinte minden.
2010. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

En alacsonynak tartom magam es neha kovernek is pedig masok aszt mondjak, hogy pont jo a magassagomhoz a testsulyomhoz. Remelem, hogy novok meg es csinosodom.

Ja 154cm es 47 kg vagyok. 14/L

2010. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!