Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér lehetek 170...

Szerintetek kövér lehetek 170 cm-el és 48 kg-val? Ha igen mennyi lenne az ideális súly? 15/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 17:44
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

kedves 30. kommentelő megnyuktatlak NEM vagyok csúny, elég szép arcal áldott meg az ég amire büszke is vagyok :) de ha szerintem ilyeneket írsz akkor inkább neked lehetnek szépség hibáid (ha kedvesen szeretnék fogalmazni) :)

2012. jún. 10. 16:09
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha ilyen "adottságokkal" kövérnek érzed magad, vagy nem vagy elégedett a testeddel, akkor tessék sportolni, tornázni rendszeresen amúgy semmit nem ér ! Izmosabb leszel és csinosabb is !


ÉS ami nagyon nagyon fontos, soha nem másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak ! Ha jól érzed magad a bőrödben az magabiztosságot ad és azt kifelé, mások felé is sugárzod !

2012. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
95%
Inkább beteg vagy, mint kövér. Menj el pszichológushoz.
2012. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
94%
akkor miert akarod azt hallani masoktol allandoan hogy milyen vekony vagy? vagy ennyire sotet vagy hogy nem tudod megitelni mit jelentenek a szamok, illetve a suly, magassag, arany, alkat kozti osszefuggesek? (ez is lehet a magyarazat, lehet hogy diszkalkulias vagy)
2012. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
94%
vagy testkepzavaros
2012. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
100%
én már cask ugy kiváncsiságból is néznék egy kéépet rólad :D...ahogy olvasom a kommenteket egyre jobban érdekel a dolog xD..de amugy szerintem tűzd ki célnak az 50et ;D
2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
100%
most komolyan!!!!!hogyan lennél kövér??!! -.-"szentem még ehetnél is egy keveset,de ne vidd tulzásba nehogy aztán a végén még ennél is kövérebb legyél :DD
2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 gombitomi válasza:
100%
Feltételezem, hogy lányként írtad ezt a kérdést. Nos az én válaszom az, hogy nem vagy normális,hogy ezt megkérdezted. A ideális testsúlyod magasságod alapján 60-62 kg-ig normális.Ha kövérnek érzed magad, akkor az lehet alkati dolog, ( örökletes ) vagy lelki ( pszichológiai ) probléma.Vannak olyanok, akik kis súllyal is nagy darabok. Ha így van, akkor kezdj el rendszeres kardio edzéseket végezni, ami azt a minimális zsírszövetet is ami esetleg rajtad van, izomszövetté alakítja. Ha ez nem így van, akkor a gond nem a súlyodban, hanem a fejedben van.
2012. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt ha kiszámolod a testtömeg indexed, akkor azt írja ki, hogy a gyermek sovány.

2012. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
94%
nem a fejeben van a baj, nem eves es testkepzavaros, hanem csak hallani szeretne hogy sovany mert az meno (szerinte)istenem de szanalmas es atlatszo
2012. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!