Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér lehetek 170...

Szerintetek kövér lehetek 170 cm-el és 48 kg-val? Ha igen mennyi lenne az ideális súly? 15/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 17:44
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
22%

a 18:38-asnak: Ha sokat eszik, mégsem hízik, az nem betegség hanem egy jó dolog. Ugyanannyit eszek, mint az iserőseim, én mégis sovány vagyok, ők meg kövérek. Ezt nem kell kezelni! Ennek örülni kell!

a kérdezőnek: Normális lehetsz, talán olyan hosszúlábú pálcika...

2012. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy gondolom, hogy ha ezzel a súllyal, és a hozzá tartozó magassággal te kövérkésnek gondolod magad, akkor lehet az énképeddel van gond. Csak "googlizd" ki, hogy testtömeg-index (BMI), és ezer helyet találsz, ahol ki lehet számítani azt, korodnak megfelelően. Sovány vagy, hidd el. És egy tipp: ha kövérnek látod magad a tükörben, az problémát jelenthet, ezért fényképeztesd le magad, vagy csináljanak rólad videó felvételt. Ha azokon is így látod magad, akkor nincs testkép-zavarod, egyszerűen csak ez a véleményed. Mert akinek konkrétan testkép-zavara van, az meglepődik saját maga láttán, ugyanis mást lát a képen/videón, mint a tükörben. Ha viszont ez a helyzet, akkor mindenképpen kérj segítséget pszichológustól, mert ezzel nem lehet játszani.
2012. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Loleszkát olvasd el többször, egymás után, és megérted, hogy nem súlyproblémád van, hanem önértékelési problémád, és az evéssel vagy komplalással nem fog megoldódni. Keress szakembert, vagy egy jó barátot ( családtagot ) aki segit Neked ezt a helyére tenni, onnantól fogva magasan teszel arra, hogy hány kg vagy, egy dolog fog érdekelni, hogy BOLDOG legyél. Sok sikert:)
2012. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző 2 válaszolóval!!!
2012. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 Dark Prophet válasza:
95%
A testmagassagodbol vonj le 110-et es annyi kilo az idealis suly a testatlag mutato szerint. Szoval nagypn sovany vagy es fogyokura manias. Remelem rajosz hogy semmi jo nincs abban ha egy lanynak a bordain zongorazik egy fiu. Egy lanyon legyen mit fogni, azert lany:P Ha ugy erzem hogy eltorik ha rafekszem meg kidudorodnak a csontjai akkor az egy kicsit leveszi a libidomat:P
2012. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
10-12 kilót még hízhatnák is!
2012. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
*Hízhatnál. Bocsánat. Előző voltam.
2012. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
77%
Ja, jó kövér vagy...
2012. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
83%
ez a hulye liba csak jatssza az eszet, tudja nagyon jol hogy nem kover, csak hallani is szeretne masoktol is. valszeg ronda a feje, ezert kell neki a plusz megerosites, hogy de legalabb karcsu. ezert nyitogat ilyen topikokat
2012. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
51%

Az előző hozzászólónak mondanám, hogy nincs igazad feltétlenül, mert nem véletlen, hogy vannak, akik csontsoványra fogyasztják magukat, kb. 35 kilóra, és bizony belehalnak, szóval szerintem nem kéne feltétlenül arra kihegyezni, hogy valaki biztos csak ronda lehet, és ezért írogat! Talán tényleg problémája van magával, és ehhez inkább a segítségre lenne szüksége, nem a betámadásra. Ugyanúgy nem ismerem őt, mint te, de valamiért el tudom képzelni, hogy tényleg úgy érzi magát, olyannak látja, ahogy írj.

Ezt biztos láttad már, de azért belinkelem:

http://www.youtube.com/watch?v=Lsfn3UIeayM

Elgondolkodtató!

2012. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!