Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sok ideig nem eszek, vagy...

Ha sok ideig nem eszek, vagy csak alig, tényleg elmegy az étvágyam? Csak az eleje nehéz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 00:14
 1/5 anonim válasza:
Egy idő után tényleg nem leszel olyan éhes. Én már sokadjára rugaszkodok neki a fogyókúrának, mert mindig visszahízom, de nem bírom ki hogy ne egyek, mikor már nagyon éhes vagyok. Nem tudom más hogy van vele, de egy idő után rámjön a remegés, erőtlennek érzem magam, és olyankor rengeteget eszek. Csak elkezdeni nehéz. Most speciel nem megy, pedig már párszor sikerült megállnom a nagy zabarohamot.
2012. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha gondolod csinálhatnánk együtt, ha van támogató társ azért úgy könnyebb. 17/L
2012. jún. 7. 01:48
 3/5 anonim válasza:
Jó, csináljuk együtt. Ma is bűnbe estem, mert megvacsoráztam éjfélkor.
2012. jún. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb ideig alig eszel, akkor összeszűkül a gyomrod, és nagyon kevés ételtől is jóllakottnak fogod magad érezni. Csak épp a szervezeted ennek ellenére továbbra is normális mennyiségű ételt igényelne, ezért amellett, hogy egy idő után megáll a fogyás (a szervezeted rögtön zsírrá alakítja a kevés táplálékot, amihez hozzájut, mert úgy jobban tudja tartalékolni), mindenféle egészségügyi problémád lesz, rosszul leszel, szédülsz, kimarad a menszeszed, belső szerveid károsodnak stb. Mi értelme kínozni magad, amikor még csak nem is hatékony? Fogyni normális (és rendszeres) táplálkozással és mozgással kell, nem úgy, hogy megvonod magadtól az ételt, számolgatod a kalóriákat stb.
2012. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, összeszükül a gyomrod
2012. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!