Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sör mennyire hizlal?

A sör mennyire hizlal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék a nyáron megint elkezdeni edzeni, fogyózni ( eddig kb. 10 kiló ment le és most tavaly nyár óta nagyon stagnálok) és mivel nem találtam hasonló kérdést az érdekelne, hogy a sör: heti 2-2,5 liter ( 4,5 korsó hétvégente ) mennyire hizlal? Muszáj, hogy mérsékeljem vagy leálljak vele?



2012. jún. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 200 kalória körül van fél liter. Én hétvégente megengedem magamnak mégis fogyok és löttyedt se lettem. Persze én tornázok is heti 5 órát.
2012. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100 ml = 1 dl sör átlagban 40 kcal, annyi mint a 100%-os gyümölcslé, bármilyen üditö, a cukros tea, stb. tehát nem rosszabb, mint bármilyen megszokott ital. Hogy mennyire hizlal, az a mennyiségtöl függ. 4 üveg kb. 800 kcal, 5 üveg 1000 körül van. Ha ez a heti kalóriába belefér, akkor nincs gond.
2012. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 3. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy üveg 200 kalória kb, én annyit megengedek magamnak, ha kimegyünk valahova. De már 2-3 sört nem iszok meg, mint régebben, azt már soknak találom.
2012. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!