Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt iszom hízlal? Akadályoz...

Ha ezt iszom hízlal? Akadályozhat a fogyásban?

Figyelt kérdés
Tej, édesítőszer és kávé. 1,5%-os tej. Ha csak ezen élek, fogyhatok? Megakadályoz a fogyásban? Persze nem egész nap ezt innék. Csak egy keveset. Tudom, hogy hülyeség stb. de kíváncsi vagyok, hogy ezzel mennyi idő alatt és mennyit tudnék fogyni. Nem biztos hogy megcsinálom, de azért a kérdésre szeretnék választ kapni...köszönöm.

2012. máj. 28. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Az édesítő 0 kcal (kivéve a fruktóz meg van még valamelyik, amelyik több kcal)

a tej kb 50-55 kcal deciliterenként. Ha reggel/délben megiszol 1 max. 2 pohárral semmi bajod nem lesz tőle. A kávé 0 kalóriás.


Nem hátráltatja a fogyit.

2012. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem ez hülyeség amit irsz,meg ezen élni?

ha valaki venné már a fáradságot és fogyni szeretne,és utana olvasna,nem kell koplalni a fogyashoz.

2012. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De csak addig élnék ezen, még le nem adok annyit, amennyit akarok. Utána fokozatosan térnék vissza a rendes ételekre. És már odafigyelnék az étkezésre.
2012. máj. 28. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj első vagyok! Hülye voltam, nem olvastam végig a kérdést. Azt hittem rendes étrend mellé innád a kávét...


Ha csak ezen élsz kb. 2-3 napig fogod bírni, aztán bezabálsz... tapasztalat. És nem fogsz fogyni:/

2012. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól írja a második.Koplalással semmit nem érsz el.

1.Koplalsz,így a szervezeted folyamatosan éhes lesz

2.Semmi vitamin,semmi energiaforrás nem megy a szervezetedbe így akár beteg is lehetsz

3.A kávé bár serkentőszer,de nem egészséges azzal fogyókúrázni.

4.A koplalással nem a súlyt veszíted el,hanem a vizet a szervezetedből.Látványos fogyást fogsz látni,de amint elkezdesz újra enni,minden visszajön a vízzel együtt.

Ha fogyni akarsz akkor tessék mozogni,és elosztani a megfelelő ételeket.

Lassúbb folyamat,de biztosabb eredmény.

2012. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor hagyom ezt a módszert. :)
2012. máj. 28. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne koplalj.A legnagyobb baromság. Meg nem akkor kell normálisan elkezdeni enni,amikor elérted a vágyott súlyt...hanem már akkor,amikor a vágyott súly elérése érdekében áttérsz egy egészségesebb,mozgásban gazdag életmódra.

Nem tudom,hogy ez a koplalásos baromság honnan került a fogyókúrázó nők fejébe,de nagyon jó lenne,ha kinőnék már ezt a hülyeséget.

2012. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tej, édesítőszer és kávé. 1,5%-os tej. Ha csak ezen élek, fogyhatok?"


NORMÁLIS VAGY?

Ha csak ezen élsz,akkor belebetegszel,nem lesz havivérzésed, hiánybetegségek alakulnak ki nálad...tiszta hülye vagy... :S :S :S Jézusom.

2012. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!