Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap megeszek egy...

Ha minden nap megeszek egy 100-150 kcal-s csokit, az akadályozhat a fogyásban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért kellene minden nap???? Teljesen felesleges, én is szeretem a csokit, de már 2 hónapja egyáltalán nem ettem, és jól megvagyok nélkül.
2011. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az te vagy...
2011. máj. 29. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha beleszámolod a napi kalóriamennyiségbe, és így sem léped túl a fogyáshoz szükséges mennyiséget, akkor nem. Viszont a csokiért akkor így más, értékesebb tápanyagok szorulnak ki az étrendedből.


Szerintem csináld azt, hogy ennyivel többet mozogsz, és akkor "kiegyenlíted".

2011. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minden nap nem jo edesseget enni. oke most "csak" ennyit eszel de eljon az az ido hogy nem fogod nezni hogy mennyit eszel es jobban elhizol. ha eletmodot akarsz valtani hetente 1-2 alkalom legyen. legyen az embernek onuralma.
2011. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csokoládé nélkül bárki meg tud lenni, kérdés, akar-e.
2011. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, hátráltat, mert nem a kalóriamennyiség a lényeg, hanem a minőség! míg 150 kalóriányi gyümölcsből vagy zöldségből nem hízol meg, ugyanennyi csokitól igen, tehát a csoki minden cukor része elraktározódik (az kérdés h mennyi idő utánlátszódik meg)

szóval igen, hátráltat!

2011. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

ja, és miondenki kibírja csoki meg édesség nélkül. ezek a dumák hogy " kell a tanuláshoz " meg "kell a mozgáshoz" meg "én függő vagyok" stb stb ezek csak fedődumák hogy elhitesd magaddal hogy te neked igenis muszáj csokit enned.

én délig csak gyümölcsöt eszm..na erre varrjál gombot

2011. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

13:09

Senkit nem érdekel a te butaságod, hogy délig csak gyümölcsöt eszel. Ez szinte a legnagyobb hiba a SIKERES fogyókúrában.


Amúgy ha reggel eszed, nyugodtan. Csak számold bele a napi szénhidrát-mennyiségbe.

Én úgy fogytam le 60 kg-t, hogy minden reggel megettem 10 g csokit (pl egy sor milka).

2011. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13.09 egészségedre, mi meg a fajtánkhoz híven vegyes táplálkozást követünk, és igen, jobb esetben nem fehérjeéheztetjük délig a testünket.


FUUU..! de hiányzik egy kis csoki.. nekem meg pénzem nincs rá :DDD

2011. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!