Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrába kezdtem, így...

Fogyókúrába kezdtem, így csinálom (lent) mennyire egészséges ez?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Soha nem voltam kövér, most sem vagyok az, de egy kis súlyfölösleg mindig volt rajtam. Tudni kell rólam hogy nagyon szeretek enni, sokszor nem addig eszek amíg elég hanem míg belémfér. Ennek ellenér komolyabban soha nem híztam el(78 kg vagyok és 186 cm). Most úgy döntöttem ezt a kicsit is ledobom. Lényeg, hogy most napi 3x néha 2x eszek keveset(étrenden nem változtattam). Édességet napi szinte fogyasztok, de nem sokat. Gyakran mikor megéhezem vizet iszok. Rengeteg vizet iszok, akár 4 liter is naponta. A módszer bevált, csak félek hogyha ezt megszokom, akkor az eddig (anyumnak hála, sokáig utáltam, de most nagyon örülök neki, mivel szinte soha nem vagyok beteg) teljesen egészségesen élt életem nem lesz egészséges. Ha ez nem egészéges, akkor hasonló opciókkal, hogy tudom egészségesen csinálni?


Természetesen emelett rendszeresen mozgok és gyakran eszek vitamint.


Egy kis off a végére: Ha víz helyett tejet innék (hasonló mennyiségben, vagy fele-fele arányban, az hízlalna vagy nem változna semmi?

Előre is köszönöm a válaszokat észrevételeket!



2012. máj. 31. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
A sok vizet szerintem azért iszom mert, a étvágyamat ami elég nagy mint már írtam, ez csillapítja.
2012. máj. 31. 15:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon egészséges, napi 5szöri étkezés kell, fehétjével, a tej jó, de 1,5%os legyen és abba sok a fehérje, tehát pont jó. És napi szinten fogyassz húst(ppl csirke).

Az édesség is megengedett, de ne túl sokat, mert za izmod zsírrá fog alakulni.

2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szacsiga válasza:
A tejben nem kevés tejcukor van, a víznél nincs jobb. Két étkezés pedig nagyon kevés...te sem szeretsz úgy tanulni/dolgozni, hogy egész nap semmi dolgod, aztán hirtelen több órás melót kell bepótolni, vagy nem tudod behozni a lemaradást, vagy túlterheled magad. A szervezeted ugyan így működik. Szépen el kell osztani a mennyiségeket.
2012. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tej nagyon nem jó. Egy liter tejjel meginnál 50g cukrot az meg már minden csak nem diéta. Semmit nem írtál amitől a kajád egészséges lenne, a 4liter víz az nagyon jó. 5x evést már mondák, azon kívül sok zöldséget és fehérjét (húst halat túrót tojást) fogyassz. Fogyni tudsz így is de ha szálkás izomzatot akarsz akkor kiszámolt percíz étrend kéne.
2012. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!