Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki éppen most fogyokur...

Valaki aki éppen most fogyokurazik es van kedve beszamolni róla? Hogyan csinalja, sikeres e. stb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát, én elég hazárdőr módon csinálom, csak hétvégén tudok vele foglalkozni, szóval azt a két napot végig sportolom, egy nap az uszodában, egy másikon meg a futópályán vagyok. Ezentúl nem változtattam semmit, de már ez is segít! Ja, és kipróbáltam egy ultrahangos zsírbontó gépecskét, [link] , az leszedte a combomról a narancsbőrt.

Még annyi van, hogy nincs kávé, nincs üdítő, csak víz és tea. Nyilván tehetnék még egy csomó mindent, de nehéz a logisztika!!

2012. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ahogy olvasom, mindenki megtalalta azt a utat ami neki megfelel, koplalas nelkul, tablettak nelkul :)ennek orulok, regebben sokat gondolkottam azon hogy vegyek e ilyen csodaszereket fogyasra, de most igy hogy tudom magam is eltudom erni amit akarok, orulok hogy nem vettem.

en is kb igy etkezek ahogyan tik, cukor feher liszt, edessegek teljesen ki lettek tiltva.nem is hianyzik.sok zoldseget, salatat, sovany hus,gyumolcs hal ami most a etrendem resze, es persze finoman elkeszitve.nemis birnam enni a iztelen kajakat. tornazni tornazok bar keveset, hetente 3-4x de csak 20 percet, ezt kellene valahogy meghosszabitanom, futni is jarok, de valahogy olyan kelemetlenul erzem magam amikor bamulnak ram a emberek, de probalom ezt legyozni :). a sulyom veget elege nincs onbizalmam, ezert is valahol szegyellek futni.de igy amikor mar sokan megdicsernek, eszreveszik hogy fogytam mindig jobb :) jobban alok hozza a tornahoz is, mert tudom lesz eredmenye.sok sikert tovabra is :) hogy mindenki szeresse magat :-P

2012. máj. 31. 14:25
 13/14 anonim válasza:
Én tudok neked küldeni egy biztos receptet. Én ezzel a módszerrel 6 hét alatt 16 kg-ot fogytam.Igaz ezt muszájból csináltam.Ugyanis motor balesetben eltört az állkapcsom és megkellet műteni ezért 4 hétig össze volt drótozva a két fogsorom ezért csak tejet tudtam inni 6 hétig. ÉS a vicc az egészbe hogy a mainapig imádom a tejet.
2012. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ez egy kicsit durva..ne is irj ilyet ide valaki meg komolyan veszi es megcsinalja :D, lenyeg hogy mar rendbe vagy.
2012. jún. 2. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!