Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyókúrázik keddtől? és...

Ki fogyókúrázik keddtől? és hogyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
koplalok
2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz 2 hete, hogy életmódot váltottam. :)

Nem fogyókúrázok, nem diétázom, egyszerűen csak ésszerűen, egészségesen táplálkozom és hetente 3-4x futok 40-50 percet. Ha leadtam pár kilót elkezdtek alakformáló tornát csinálni.


Sokan azt mondták, hogy a húsvét be fog zavarni, tele fogom magam zabálni stb., de nem. Tegnap is és ma is mértékkel ettem. Reggelire, vacsorára a sonka mellé rengeteg zöldséget eszek, így kenyérből kevesebb kell.


A lényeg, hogy naponta 5x eszek kevesebbet.

Reggelire megy a szénhidrát általában zabpehely (natúran, mézzel, mézzel-fahéjjal, gyümölccsel, mikor hogy).

Tízóraira próbálok könnyed dolgot enni pl. gyümölcs, zöldség, diákcsemege, korpás keksz stb. Amikor hosszú napom van a suliba, akkor sonkás szendvicset viszek, mert ilyen lightos kajákon éhenhalnék. :D

Ebédre mindig főtt ételt eszek. Levest eszek bátran, mert az nagyon egészséges és nem olyan hízlaló, meg szeretem is nagyon. Másodiknál figyelek, hogy lehetőleg ne zsíros hús kerüljön a tányéromre. Köretek közül a zöldköretet, salátát, főzeléket, rizst részesítem előnyben, krumplit csak ritkán eszek, a tésztával pedig nagyon óvatosan bánok. Ha tésztás kaja van, inkább kicsit több levest eszek, hogy kevesebb tészta kelljen.

Uzsonnára megint csak lightos kaját eszek pl. gyümölcs, zöldség, natúr joghurt/kefir (gyümölcsöt lehet beletenni, de ne bolti gyümölcsjoghurtot vegyél, mert az sz*r) stb.

Vacsorára próbálok fehérjét és zöldséget enni,bár nem mindig sikerül pl. túró, tojás, hús stb.

Naponta 2-2,5 l vizet iszok + reggelente egy bögre zöldteát.

A bolti nassolnivalókat kizártam az étrendemből az üdítőkkel együtt. Amit megengedek magamnak néha-néha az az étcsoki és anyu sütije, de mértékkel!


A 2 hét alatt már számtalan pozitív hatását észleltem pl. sokkal frissebb, fittebb vagyok, a rendszeres futásnak köszönhetően nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok. És centikben is látszik a változás. :D

16/L

2012. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Én


Kiakarom próbálni a káposztaleves kúrát, és elkezdtek sportolni


A kúrát 7 napig csinálom a sportot meg beszeretném vezetni a mindennapjaimba.



Te fogyózni akarsz?

2012. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat en is, de en mar holnaptol. Napi 5 etkezes, csak eloszor el kell dontenem, hogy hagykor kelek, emelett szaladas es kondizas. 73 kg vagyok es mar annyifele fogyokurat kiprobaltam, hogy rajottem, hogy a koplalasnak es gyogyszereknek semmi ertelem. Eldontottem, hogy vagy lefogyok onerobol vagy egyaltalan nem.
2012. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Vettem 5 kiló káposztát, lereszelem, abból lesz a káposztaleves. Első héten ezt eszem forró vízzel, meg mellé megy a Hoodia befújós spray és az almaecet, meg az ananász, mert az negatív kalóriás. Természetesen csak este hatig, utána már semmi. Ezzel párhuzamosan kezdem szedni az adipexet és elkezdem az tornázást. Ez: napi 2000 felülés, mert hasból szeretnék fogyni, magától értetődő módon folpackba betekerve, alá paprika krém, hogy a striákat, zsírt könnyebben égessem. Emellé heti 5x egy óra FUTÁS (nem kocogás) ilyen szauna ruhában. Ha van időm megy majd a hullahopp karika és a Leg Magic meg az Ab Flex is. Ha elfogyott a káposzta, akkor nyilvánvalóan rátérek a 90 naposra.
2012. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%

Napi 2000 felülés? Nem azért, de ezt komolyan gondolod? Az rengeteg, vagy 2óra kell mire annyit megcsinálsz..

Ez a káposztaleves dolog amúgy beválik? Mindenhol ezt hallani.

2012. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kovi Bácsi!Nagyon nagy vagy:) szakadtam szakadok a nevetéstől..bár sokan nem értik szerintem ebben az ironiat ami irtal,de se baj.:D
2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
énis keddtől fogok :D level diétát próbálom
2012. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 papzsan válasza:

Nekem vasárnap volt két hete, hogy elkezdtem, egy speckó diétát. Sajnos kollégista vagyok így mérleg közelében még nem jártam, de centim nekem is van. Eddig 6cm-errel kisebb a hasam. Anyukámnak ugyanennyi idő alatt szintén 6 centi és 5 kiló a minusza. Akit érdekel annak mesélek bővebben, hogy hogyan működik.

Én evvel kezdtem el fogyni:

[link]

2012. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye nem költöttél 6 ezer forintot fél liter ilyen mentaolajos cuccra?
2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!