Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék csontsovány...

Hogyan lehetnék csontsovány úgy, hogy egyáltalán nem olyan az alkatom, és, hogy az egészségem se menjen tönkre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
eddig minusz 4-5 kg,de 64 kg-ról kezdtem 1 hónapja :)
2012. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

169 cm vagyok. 15 éves koromban 59 kg voltam lementem 44re július-aug. alatt. Heti 8 óra aerobik kellett hozzá meg a napi menü valahogy így nézett ki: reggel 1 joghurt, délben párolt zöldségek, este egy alma vagy valamilyen más gyümölcs. Nekem nem lett semmi bajom tőle. 20 éves koromig tartottam ezt a súlyt. Ja a júl-aug. után csak heti 1-2 órát edzettem, szóval nem jöttek vissza a kilók. Most megszaladt velem a ló, rajtam is van felesleg, de a kajálásom még mindig nem változott, csak azt a heti 1-2 óra sportot átváltottam napi piálásra, ami ugyebár rengeteg kalória. De 2 hete elkezdtem edzeni és már lement 5 kiló, már nem sok kell, hogy a régi legyek.

Szóval Neked is hajrá!

2012. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Lefogyhatsz sokféleképpen, de készülj fel, hogy bizonyított tény, hogy minden egyes nappal, amikor a normálisnál kevesebb kalóriát viszünk be, megrövidül az élet. Tehát úgy kalkulálj, hogy azért még néhány évet élj. Bár te tudod, mi a fontosabb......
2012. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

ma 13:47


Szánalmas vagy, hogy hülyeségekre biztatod. Bár egyikőtök sem egy agysebész..

2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kedves 14:05-06-os.

Még Te írod, hogy egyikünk se egy agysebész? Megrövidül az élet minden egyes olyan nappal amikor kevesebb kalóriát viszünk be, mint az előírt???

Nekem legalább sikerült a kérdező kérdésére válaszolnom, és nem égbekiáltó baromságokat írni. Egyébként egy szóval sem biztattam, csak leírtam, én hogyan lettem csontsovány.

2012. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én a futós,diétázós, -5 kg-os válaszoló vagyok.

1200 kcal-es étrend nem annyira drasztikus.

Nekem megéri minden nap futni 40-50 percet,hogy lefogyjak 50 kg-ra.

2012. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

14:54


Eleve síkhülye, aki csontsovány akar lenni.

És igen, ezt kutatások igazolták.


Mire fel őrjöngsz, giliszta? Az ilyeneken mindig átérződik a sz@rszag sajnos.

2012. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Eleve síkhülye, aki csontsovány akar lenni.

És igen, ezt kutatások igazolták.


Mire fel őrjöngsz, giliszta? Az ilyeneken mindig átérződik a sz@rszag sajnos.


Hülye aki csontsovány akar lenni? Te 140 kg vagy, hogy ennyire lenézed azokat akik nagyon vékonyak?

Kutatások... AZ biztos... Mutass légyszíves egyet.

Átérződik a sz.a.rszag? Ezt hogy érted? Nem sikerült értelmeznem. Ha arra gondolsz, hogy átfut a vékony lányokon a kaja, akkor tévedésben, azok akikre te gondolsz azok az emberek, akiknek hiány kb. 1,5m a vékonybelükből.

Egyébként nem tanítottak meg a szüleid mások folytonos sértegetése nélkül kommunikálni?

2012. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

140 kiló?? :DD

Csak szeretnéd... 49 kiló vagyok és 167 centi. Egy deka felesleg sincs rajtam, de nem is vagyok "csontsovány". Szánalmas. :D

Eleve dekadens a hozzáállásotok, valami nem százas az ilyeneknél. Ez bizonyítottan betegség. De ismétlem: Magasról teszek rá, hogy hogy néztek ki. :D A lényeg, én magam vagyok. És én jól nézek ki... :)

Téged a szüleid meg a normális ÉLETRE nem tanítottak meg... :D Táplálkozási zavarai annak vannak, akinek sz@r az élete. Nekem kiegyensúlyozott... :)

2012. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

nem tisztáztuk a csontsovány fogalmát. Ha 2 cm-rel magasabb lennél és 2 kilóval könnyebb Nekem már Te is abba a kategóriába tartoznál. (Bár kötve hiszem, hogy annyi vagy, mint amennyit leírtál, ugyanis miért bámulnád a fogyókúra kategóriát, miért gilisztáznád le a vékony lányokat és miért sértegetnél másokat (síkhülye, nem százas, "átérződik a sz.a.rszag"). Ha esetleg tényleg annyi kg vagy mint írtad rajtad nem érződik? Te nem "szarszagú giliszta" vagy mint Én, hanem elit rózsaillatú kígyó?

Kiegyensúlyozott élet: Köszönöm szépen nekem is megvan.:)

2012. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!