Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék csontsovány...

Hogyan lehetnék csontsovány úgy, hogy egyáltalán nem olyan az alkatom, és, hogy az egészségem se menjen tönkre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

mintha azt írtad volna,hogy az egészség része is fontos számodra.

nem?

abba meg alapból nem fér bele a "kemény diéta".

egy logikusan átgondolt szálkásító diéta az ami tartós és egészséges eredményt hozhat.

de nem is értem minek kérdezel még,amikor ott van egy csomó link,csak el kellene olvasnod.

ebből meg az jön le,ha elolvasni lusta vagy,akkor hogyan tudnál 2-3 óránként enni,kimérni,elkészíteni,edzeni.


akkor koplaljál b@szod.

2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Nekem is 15 kilot kene leadnom 65 kg vagyok 170 cm a koplalas nem segit probaltam.egyszer lementem 58 ra aztan felhiztam62 majd 65 ha normalisan ettem
2012. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Smartguy86 ***** válasza:

Utolsó - 170 cm-hez 50 kiló? Miért akarsz ilyen vézna lenni?


A fogyásnak nem az a lényege, hogy minél kevesebbet mutasson a mérleg, hanem az, hogy jól nézzél ki és jól érezd magad a bőrödben. Ha koplalsz, akkor a zsír az utolsó ami lemegy rólad, először az izomzat pusztul le, ami egy egészséges és jól kinéző ember alakját is adja. Mire oda érsz, hogy a zsírod kezdene lemenni, már olyan pocsék állapotban lesz az izomzatod, hogy ha le is adnád a zsírt, akkor is borzasztó szarul néznél ki - de gondolom nem kell magyarázni, ha próbáltad már a koplalást.


A szervezet szépen átáll takarékos módba - fáradékony és beteges leszel, közben pedig minden kaja duplán hízlal, amit megeszel, hogy a tested el tudja rakni a megfelelő mennyiségű energiát. Végül vagy megunod a gyengeséget, vagy a tested vészreakciója állít le - pl. kórházba kerülsz valamilyen hiánybetegség, alultápláltság, vagy súlyos bakteriális fertőzés miatt (amit a gyenge immunrendszered nem tudott leküzdeni).


Megéri?

2012. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Egyél naponta 1x, lehetőleg valamilyen levest, és a lényeg, hogy forró legyen mert az eltelít.

Én is ezzel szenvedek már évek óta... :/

2012. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Hát nekem sajnos sikerült 175cm 42kg-ra nem túl örömteli így lenni, arra készülj fel hogy a gyomrod totál össze fog szűkülni és nem bírsz enni egy falatot se és nagyon fog fájni, én ezzel küzdök nem kívánom senkinek
2012. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Hány kilóból szeretnél leadni 15-öt? Nem mindegy...

Ha 75 kilóból szeretnéd leadni, akkor önsanyargatás nélkül i menni fog, de ha 60 kilóból akarod leadni, akkor az már nehezebb lesz.

milyen alkat vagy? hány éves?

2012. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
hiyarant, nem vagy komplett, hogy lehet ilyen állati ostobaságot javasolni valakinek? A kérdező az írásából ítélve ráadásul gyerek még...
2012. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, lassan 18-at töltöm. Ezt a leves dolgot nem csinálom meg, és nem is fogom. Utolsó előtti válaszoló-->168 cm vagyok, és 68 kg...
2012. júl. 3. 18:42
 19/31 anonim ***** válasza:

nekem 10 kg kell még,hogy olyan sovány legyek,mint te akarsz lenni,164 cm és 50 kg szeretnék lenni

őszintén meg tudlak érteni...

én futok minden nap 30-40-50 percet és 1200 kcal vagy alatti kcal-t eszek,19 /L

2012. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Eddig hatásos volt ez a fogyókúra? Hogy haladsz vele?
2012. júl. 3. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!