Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyókúra...

Hogyan tudnék fogyókúra nélkül karcsúsodni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, szerintem a testsúlyom is megfelelő a magasságomhoz. (155cm 51kg) Viszont van rajtam háj, főleg a hasamon és a derekamon, meg egy kicsi a combomon is.

Másfél hónapja tornázok minden nap, kifejezetten ezeket a területeket próbálom erősíteni. Heti 1-szer járok futni, kb. 2-3 ezer métert.

A táplálkozásomon annyiban változtattam, hogy kerülöm a nagyon zsíros ételeket, valamint az édességeket. Vacsorára általában joghurtot eszem, vagy néha ki is hagyom.

Érzem, hogy van a tornának hatása; a combjaim feszesebbek és kicsit vékonyodtak. Ha befeszítem a hasam, akkor már érződik, hogy van hasizmom is, de az "úszógumi" sehogy sem akar eltűnni, vagy legalább egy kicsit kisebb lenni.

Fogyókúrázni nem akarok, mert elvileg 18 év alatt nem ajánlott.


Mit javasoltok, mit tegyek a formásodás érdekében?

15/L



2012. máj. 20. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
a tornát mindennap oszd két részletre, és heti 2x fuss! ha ennek már volt hatása, akkor ennek meg még több lesz. a lényeg h folyamatosan csináld. és jól teszed, ne fogyózz, de azért ne is edd tele magad, csak annyira, h pár óráig ne legyél éhes, aztán megint egy picit egyél. vagyis nagyon sűrűn egyél, de ne tele edd magad. és igyál sokat
2012. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tanácsot! :D
2012. máj. 20. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
joghurt helyett vacsi legyen inkább zsírszegény túró. és ne hagyj ki étkezéseket, inkább oszd szét és egyél gyakrabban, pl az "ebédet" (nekem nemigazán van ilyen :D ) oszd ketté, egyik felét "délben" másikat 2-3 óra múlva edd meg. olyan napi 5-6 étkezésed legyen minimum. ez még nem fogyókúra, de az anyagcserédet megpörgeti, így segíti a zsírégetést torna közben meg utána.
2012. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!