Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A búzakorpa hízlal?

A búzakorpa hízlal?

Figyelt kérdés
Fogyókúrába jó? Mennyit lehet belőle enni? És mivel? Azt tudom hogy 2 liter folyadékot meg kell inni mellé.

2012. máj. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, az tiszta rost, jól megmozgatja a beleidet és tisztít. Egyél annyit, amennyi jólesik. Én joghurtba kevertem, csak hamar megundorodtam tőle.
2012. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hízlal
2012. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 30-40 gramm rostot szoktak javasolni egyenlően elosztva. Nézd meg mindig a csomagoláson, hogy mennyi a rosttartalom. Nem hízlal, és a vércukrot sem emeli, mert emészthetetlen, de azért van rá szükség, hogy a székletet fellazítsa, és segítse a bélműködést, ami nagyon fontos. Vizet vagy lédús, nyers zöldséget fogyassz mellé sokat, mert a rost megköti a vizet, így lazítja fel a bél tartalmát.
2012. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem hizlal nyugodtan eheted.
2012. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem hízlal. Telít,csökkenti,az étvágyat,tisztítja,a beleket,és vissza szorítja,a hasmenést! Én eszem,és még a Dietikusom is ajánlotta! Nagyon jól rendbe teszi,az emésztő rendszert,és a gyomor savat is csökkenti. Én kefirrel,vagy natúrban szoktam enni. Igaz,nem valami gusztusos,de gyórsan nyelem,és így tűrhető.
2014. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!