Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Búzakorpa vagy zabkorpa segithet?

Búzakorpa vagy zabkorpa segithet?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok.Vagyis az étrendemben mindennap sok zöldség és gyümölcs szerepel.De mégis nagyon rossz az emésztés.A "rekordom" három hét volt amig nem voltam nagy wc-ni.Vajon segithet a búzakorpa vagy a zabkorpa?Melyik jobb?Hogy kell fogyasztani és mennyit?
2010. júl. 3. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejóég!!!!!!!! Sok narancs, paradicsom, banán. Lenmag, zabpehely, egyél a zabkorpából is annyit,amennyi jól esik tejjel forrald fel és tehetsz bele magvakat is. Szilva, barack is hashajtó hatású, tejjel még könnyebb lesz. De a te esetedben már vehetnél be Tisasen hashajtót is,nem fog megártani,régi gyógyszer, nem fáj tőle a hasad, mint pl. a stadalaxtól vagy guttalax csepptől. Esetleg még megpróbálhatod a korpatablettát és a naturlandos útifűmaghéjat.
2010. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lenmag jobb. Kétszer naponta egyél meg 2-2 evőkanálnyit kefirbe keverve. Iszol elég vizet? Ha nem, sokat ártasz magadnak.
2010. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lenmag nekem is segített! Fogyaszd rendszeresen és helyrehozza a bélműködésed. Még jó a Szűztea kapszula is, de azt csak nagyon durva székrekedés esetén ajánlom, mert nagyon meghajt.


25L

2010. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lenmag+búzakorpa+rengeteg folyadék. hason helyzetből indultam, ma már minden nap van...
2010. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úúúú, te gyerek. tényleg a lenmag jó, meg igyál nagyon sok zöldteát, vagy vizet vagy mind a kettőt. meg ha eszel zabpelyhet (natúrt) tejjel, joghurttal akármivel akkor is igyál rá vagy 2 pohár vizet, akkor meghajt, amúgy meg megfogja a hasad. és kerüld az almát, a répát és a krumplit ezekről tudom, hogy hasfogóak.
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!