Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval.. fogyni szeretnék mert egy gyógyszer hatására meghíztam na meg az a felelőtlen étkezés, nagy adagok... elkezdtem futni .. mindenem van az Ipodtól kezdve a felkarra csatolhatós tartóig a futócipőn át.. minden... elszánt vagyok.. viszont.... az első nap este voltam futni... kb 1-2 km séta -futás- hosszú kocogás(éppen amit bírtam)... egy parkba kisebb kardio edzés (nem érdekel hogy mennyire néznek hülyének :) ) aztán go home... másnap reggel 6kor keltem majd megismételtem az esti mozgás kombót,utána fél órás kutyasétáltatás! utána egy picit aludtam majd hatalmas izomlázra keltem fel ami most is tart.. ma voltam reggel futni (ugyan az, futás ,kardio kutyasétáltatás) de érzem hogy nem tudom teljesen csinálni! mi a sz*rt csináljak mert mennék és bírnám is csak az izmaim nem bírnak magukkal!! :) persze mellé fogyókúrázom a fehér lisztet cukrot üdítőket maximálisan kizártam az étrendemből !! aki ért ehhez kérem segítsen mert kiborultam(na jó nem..)!! :)

2012. máj. 20. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
izomlázra a legjobb ha rádolgozol, de azért kicsikét csökkentsd a mennyiséget! ez így nem egészséges, mostantól napi egyszer csináld végig ezt azt önkinzást!
2012. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike a gyors választ... most a guggolásokat, nyújtásokat próbálom de beálltak az izmaim... nekem ez új mert kézilabdáztam de akkor sose volt ilyen!
2012. máj. 20. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább felülésezz és a lábaid pihentesd. nem jó ha hirtelen erőlteted mert szétégeted az izmaid (katona ismerősök mondták). Csak óvatosan. Vegyél be magnéziumot és nekem a szőlőcukor is szokott segíteni.
2012. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.. én is erre gondoltam.. vettem tegnap kondijegyet így azt is beiktatom a mozgások közé.. bár szerintem ott csak a súlyzók és a felsőtest erősítésén lesz a hangsúly! :) de köszike még 1x!
2012. máj. 21. 09:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!