Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet a túl gyors fogyás...

Lehet a túl gyors fogyás miatt (16 kiló 5 hó alatt) hogy az inaknál fájnak a végtagjaim és olyan gyengének érzem?

Figyelt kérdés
Elég sok volt a súlyom 84 kiló, most 68. 177 cm vagyok, heti 3szor sportolok, 1700 kcalt ettem/eszek. Nem gondolom hogy ez annyira gyors fogyás lett volna valahogy mégis mintha gyengültek volna az inak, vagy átrendeződött a testem és amiatt fájnak? Nem értem.
2012. máj. 15. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért gyors fogyásnak sazámít, és érzi is a szervezeted. Panaszmentesen úgy havi 2 kilót lehet leadni, hogy se az izomtömeg, se az erőnlét ne bánja és hiánytünetek se jelentkezzenek. Nézd át a diétádat és pótolj vitamint meg ásványi anyagot, ha kell.
2012. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez túl gyors fogyás lenne. Mindenhol azt olvasom, hogy heti 0,5-1 kiló fogyás a normális.
2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 4,5 hónap alatt fogytam 22 kg-ot, és semmim nem fáj. Viszont vitaminhiányod lehet, ha nem vittél be eleget, vagy nagyon megerőltetted az izmaidat. Tartottál pihenő napot a mozgásban?
2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!