Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha túleszitek magatokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy pl. másnap annyival kevesebbet esztek (én ezt szoktam), vagy lemozogjátok, vagy hogy oldjátok meg? Egyáltalán hogy bírjátok elkerülni, hogy túlegyétek magatokat? Általában sikerül nekem is, de ma például gyenge voltam :S

Légyszi ne írjatok olyat, hogy szedjek hashajtót vagy hányjak, mert tisztán szeretnék lefogyni, csalás nélkül.

Kicsit érthetetlenül fogalmazok, ezért elnézést :)


16év/65kg/165cm/lány


2012. máj. 12. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semmit, vagyis utána ugyanúgy étkezek, mintha semmmi nem történt volna. Egyszeri kihágásból nem lesz semmi probléma de ha rendszert csinálnék belőle, akkor több napos konpenzációra lenne szükség.
2012. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg bezabáltam, akkor először is rágózom, mert utálom ha feszít a hasam. Aztán bűntudatom van, és megtervezem a másnapi étrendem, tökéletesre (semmi bűnözés, semmi édesség, pontosan annyi vagy picit kevesebb kcal, mint amennyi kell), aztán másnap ezt tartom, ettől rendbe jön a lelkem mindenféle koplalás vagy hasonló nélkül.

Ha csak simán többet ettem, de még súlytartó mennyiség körül vagy kicsit felette (pl. ma is ez volt, vendégségben vacsiztam), akkor semmit, holnap folytatom ahogy eddig. Lényegében az elsőnél is ezt csinálom, csak a lelkemnek kell az a "tökéletes nap", amikor tényleg igyekszem mindenre figyelni, és néha kcsit (max. 100-200 kcallal) kevesebbet eszem.

2012. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!