Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás a nyáron? (lent részlet...

Fogyás a nyáron? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

167 cm és 85kg.. nem valami jó arány.. sőt.

Nyáron szeretnék fogyni, de két dolog meggátol ebben:

- nem szeretem a zöldségeket

- nincs sportlehetőség a közelben. (falusi vagyok)

Tudom most jönnek a bunkó kommentek, de akkor is felteszem a kérdést. hátha van néhány normális ember is.Alapvetően tesiből sem vagyok rossz. rövid távon én vagyok a legjobb futó a lányok közül. A hosszab távok nem mennek, csapatsportokat imádom, talajtorna és ugrások se mennek. Előre is köszi, a jó tanácsot adóaknak, a bunkóknak meg nem kell nézni. (12/L) Ui: kortól nem kell megilyedni. :) Ugyan úgy adj tanácsot mint egy felnőtnek.



2012. máj. 7. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Húú, te aztán tudsz írni. Alapjában véve nem vagyok kitartó típus, de ezt eldöntöttem és meg is teszem.. Valamerre földúton fogok futni az 100%. Középsuliban kosár vagy kézilabdára fogok járni, mert imádom a csapatsportokaaat. :D Zumba az van a közelben, de ott is aza problémám, hogy sokan vannak. Ha magabiztosabb leszek, tuti járok, mert táncolni is szeretek. KÖSZI MINDENKINEK A VÁLASZOKAT!!! SOKAT SEGÍTETTETEK.
2012. máj. 7. 20:47
 12/16 A kérdező kommentje:

YouTuberól majd keresek. jó ötlet! Köszi :D


Ja és Almaecetről valakinek tapasztalat? én minden reggel éhgyomorra, evések előtt 15 perccel és lefekvés előtt iszok almaecetet. Elvileg az is sokat segít. Ízét nem bírom, ezért befogom az orrom és máris jobb. :P

2012. máj. 7. 20:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Magában iszod?

Anya colával szokta inni, vagy valami üdítővel.

Ő azt mondja fogy tőle.

Egyébként nem tudom, mindenki azt mondja hogy nem ér semmit...

De ne vidd túlzásba!

2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az almaecet csak savat okozott nekem. Abba is hagytam, mert nem bírtam. Tesóm huzamosabb ideig használta, semmi hatása nem volt nála. Szerintem megfelelő étkezés és sport mellett felesleges.
2012. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Magában nem lehet inni. :D Üdítőben meg azért nem jó, mert rontja a hatását. 1 evőkanál almaecet egy pohár vízben. És lugosít, nem savasít.
2012. máj. 8. 13:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem magában ittuk. :D Az kellett volna még... Nyilvánvaló, hogy rendeltetésszerűen használjunk egy ilyet.
2012. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!