Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 151cm vagyok és sajNA MÁR...

Ökölvívó kérdése:

151cm vagyok és sajNA MÁR 49KG.45ra szeretnék most lemenni majd nyáron meg 43-ra hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
kollégista vagyok az ebédem mindenféleképpen a koleszes menzai kaja lenne nagyon nagy baj? Az a baj, ogy nagyon sok mennyiségű édességet megettem megfogadtam, hogy most-már nem fogok csak úgy nassolni de ez kevés tudom.hétfőtől- csütörtökig edzésre járok ott 1.5-2 órát edzek. Megfogadtam ,hogy hetente legalább 3szor eljárok futni mondjuk 5km-t kezdésnek( jártam már futni és aynnit futottam csak kb 2 hónapja nm járok futni). és ugráló-kötelezni is elkezdek megint ebből napi hány percet javasoltok? és pesze mit egyek és mennyit segítsetek kérlek titeket. A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM
2012. márc. 4. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

A végső célod eltűnni teljesen? 43kg ne viccelj már a pasidnak szálka megy majd a kezébe ha megölel.

Persze te tudod a te életed, de a legtöbb pasi nem szereti az elől deszka hátul léc csajokat.

2012. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor pontosítok ha 45kg úgy nézek ki a hogy szeretnék akkor mar nem akarok majd fogyasztani csak nem szernék gömbi hasat meg ilyenek de az izom nehezebb mint háj ezért edzeni fogok többet de 45-re hogyan fogyjak le?
2012. márc. 4. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! aki nem ért hozzá az ne válaszoljon!


Kérdező. Bizony sok a 151 centidhez az 50 kiló.

43 kg az ideális lenne.

A futást ahogy leírtad tökéletes! Csak tartsd is be!

emellett számold a kalóriákat, 1300 kalória bevitel legyen meg, de ne édességekből álljon ki.

2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha a vacsorát teljesen elhagyom akkor szerinted mennyi idő alatt tudok lefogyni?? 44kg-ra vagy 43-ra lentebb nem merek mert az edzőm nagyon pipa lenne rám. De-hát nő vagyok majd a súlyomat növelem majd utána úgy ,hogy többet kondizok elvileg az izom nehezebb mint a háj. tudna nekem tanácsokat adi, hogy mit reggelizzek Zabkása?? tejleskiőrlésű pirítós virsli főtt tojás fehérje zsírszegény joghurt? és hétvégente milyen főtételt egyek mert akkor már nem vagyok koliban.
2012. márc. 5. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
És az 1300cal mit takar mennyi szénhidrát mennyi fehérje mennyi zsír?? tudnál ebben még segíteni? A fehérjét azt úgí tudom h nem szabad csökkenteni mert akkor az ember az izomból fogy.
2012. márc. 5. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:
segítsetek légyaszi holnap bele is kezdek az 1300cal os étrendbe ugrálókötelézt már ma megcsinálom ha futni úgy járok h szerda péntek és vasárnap az jó + szombaton is legalább 3km-t futok az úgy jó?
2012. márc. 5. 17:02
 7/7 A kérdező kommentje:
azota sem tuttam elmenni futni mert előjött az aszthmám mit javasoltok mennyire vigyem le akkor a kalóriát ha nem tudok mellette annyit mozogni? Majd mozgok én csak aszthma nagy úr sajnos.
2012. márc. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!