Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a fogyókúrán...

Hogy kezdjek neki a fogyókúrának, ha 50-60 kg feleslegem van? Mennyi idő kb. és mindenféleképpen lógni fog a bőröm?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 143 kg és kb. 183-4 cm magas. Már régóta próbálók fogyni, de nem jön össze. Mitévő legyek?
2012. márc. 4. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog lógni a bőröd amennyiben szépen lassan, nem sietve akarsz fogyni.


Szerintem ilyen súlynál nem ártana orvosi véleményt is kérni, sőt egy dietetikust is felkereshetnél.

2012. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát tényleg elég sok úgyhogy lassan kezdj neki mindenképp. csökkentsd az adagokat, próbálj meg egészségesebben enni. Most szerintem az a fontosabb hogy az egészséged ne tedd tönkre. ekkora súlynál ha nem is most, de egy 10 év múlva ha így folytatnál szív, cukor, mindenféle bajod elő jöhet. rendszeresen biciklizz vagy gyors gyaloglás. akkor a bőröd is szebben fog vissza húzódni. nem tudom menyire fog lógni de biztos nem annyira mintha nem sportolnál.
2012. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert én is most áltam neki 110kg ról célom nyárra 100alatt lenni jövő ilyenkorra 85 körül, ha kérdésed van írj levelet pruvátba sztem könnyebb
2012. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne lógjon a bőr: ilyen súly feleslegnél sajnos muszáj diétázni, DE nagyon fontos, hogy csak ésszel, ugyanis ha neki állsz koplalni és megvonni.magadtol azt amit eddig ettél, akkor bár fogyni fogsz kg-ban, de észrevenni senki nem fogja, ugyanis a bőröd megnyúlt. Ebből következik, hogy feszesítened kell = sport. Ne fuss, mert ilyen sok plusz kilóval az többet árt, mint használ, azt majd csak akkor, ha lement min. 15 kg, vagy már belejöttél az edzésbe. Szóval..gyűjts be Béres Alexandra dvdket és kezd el csinálni, min heti 2x, úgy, hogy nem csalod le, vmint még beiktathasz belőlük 1-1 napra a hasizom, v. bármely gyakorlatot, ami rád fér. Ajánlom még az úszást, későbbre a zumbát vagy kangoot. Diéta: kerüld a chipseket, cukros üdítőket, gyors kajaldakat, és a túl zsíros húsokat, mást ehetsz. Legyen sok a folyadék bevitel, 6 után max gyümölcs. Amit naponta édesség gyanánt lehet: 4 kocka jó minőségű ÉT csokoládé, valamint dió. Sok víz és ha megéhezel de nem lenne szabad enni: annyi gyümi/zöldség, amennyi jól esik, de a yoghurt is ok. Ha már belejöttél az edzésekbe, lehet többször a lényeg,.hogy a sporton, a feszesitésen legyen a hangsúly. SOK SIKERT, NE ADD FEL!
2012. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Amúgy fiú vagyok. Milyen feszesítő gyakorlatok vannak? Lehet, hogy buta kérdés, de a női tornák (pl. Béres Alexandra) ugyan úgy hatnak a férfiakra is, vagy ez mindegy? Szóval, ha mindegy akkor létszíves ajánlanátok valamilyen videót, vagy gyakorlatokat.
2012. márc. 4. 14:16
 6/8 anonim válasza:

Jaj nem tudtam, hogy lány vagy :D ebben az esetben is ugyanúgy hatnak, természetesen. Hiszen ugyanazt az izomcsoportot mozgatják meg, és szintén jótékony hatásúak. Szerintem teljesen rendben van, amit leírtam, alkalmazd nyugodtan. Szerezz be a boltokban Béres Alexandrát (én őt nagyon szeretem), vannak durvább edzései is (pl. kiképzés), de azt későbbre ajánlom. Vagy próbálhatsz S. Norbit is :)

Utolsó válaszoló voltam!

2012. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*mármint hogy nem lány vagy* bocsi :) kihagytam egy szót :)
2012. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csapatunkban most megy egy fogyiverseny, így könnyebb, mint egyedül.Két éve volt aki 40 kg felett fogyott egy éves időszak alatt úgy hogy nem éhezett, jól érezte magát.A bőrt is lehet közben feszesíteni.Az egy bevált hatékony módszer.Ha érdekel priviben további részleteket, akár orvosi előadás linkjét is el tudom küldeni, arról, hogy működik mindez.Az előadó is a 16 kilójánál tartott épp.
2012. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!