Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy állnátok neki a...

Sibylla kérdése:

Ti hogy állnátok neki a fogyókúrának?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb. 10 kg feleslegtől megszabadulni, de nem tudom hogyan álljak neki. Mit egyek, mit sportoljak?
2012. jan. 15. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó 10kg a legnehezebb. Sokszor (min. 4-5x)kicsi étkezés, tudod, sovány hús, zöldségek, gyümölcsök, napi szintű mozgás. A mozgás bármi lehet, amit szeretsz, csak intenzív legyen, legalább egy óra, ha először sok, akkor 20 percekkel emeld minden héten 20 percről indulva. 3 hét alatt érsz az egy órához, értelemszerűen.
2012. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenni tudni,hogy most nagyjából miket eszel.Viszont fehérlisztes dolgokat,cukrot,üditöket elhagyhatod.Kevesebb szénhidrát,több fehérje.Sport:kocogás,ugrókötelezés,bicikli,séta
2012. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy az a 10 kiló mennyiből fog lemenni. Mert ha sok a felesleg rajtad, akkor hamar le fog menni viszonylag, viszont ha csak kevesebb, nagyon nehéz lesz..Én lassan egy éve kezdtem életmódot váltani, és azóta ment le 10 kiló. Ezt csak azért írom, hogy ne add fel, mert el fog tűnni, ha kitartó vagy. Hatalmas akaraterő kell hozzá és segítő emberek, akik nem előtted zabálnak hamburgert, debrecenit és disznótorost.
2012. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát soha sem ettem sokat és az édességet sem szeretem, ezért kész rejtély nálam, hogy miért jött fel ennyi plusz. Most 75kg vagyok és a normál súly a magasságomhoz az 55-60kg lenne. Egyébként mindenhova gyalog járok már évek óta. :)
2012. jan. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!