Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor melyik számnak...

Most akkor melyik számnak higgyek? Nem akarom magam becsapni se.

Figyelt kérdés

Reggel ráálltam a mérlegre, akkor 70,3 kg-ot mutatott.

WC-zés után ismét ráálltam, akkor kereken 69-et mutatott.

Elmozdítottam, arrébb tetem hogy másik helyen is megmérjem, és mindenhol 69-et mutatott.

Most akkor melyiknek higgyek, a 70,3-nak vagy a 69kg-nak? .... A 69-nek szeretnék , de nem akarom becsapni magam. :/


2012. máj. 4. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igazi súlyodat mindig a reggeli, WC utáni, evés/ivás előtti mérlegelés mutatja meg. Ergo 69 kiló vagy akkor.
2012. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom 0%-ban lesz hasznos!

Hogy lehet ilyet kérdezni? Nem igen értem, /azt főleg nem, hogy miért húzom fel magam ilyen kreténségen/ hogy miért nincs embereknek annyi sütnivalójuk, hogy tudják, ha elmegy a wc-re sz..ni akkor a mennyiség függvényében a mérleg kevesebbet fog mutatni.

Szerintem hidd el azt amit a mérlegen látsz, nem fogod becsapni magad. Sz..ás után 69, evés után 70 kg.

Remélem nem zavartalak össze!

Bocsi, hogy a Te kérdésedre reagáltam így, de nem hiszem el, hogy ezt az oldalt erre kellene használni.

2012. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.


Köszönöm a választ! :)

2012. máj. 4. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy, hogy 69 vagy 70. Tekintsd úgy, hogy 69-70 KÖRÜL vagy.

Nem számít. Az számít, hogy 65 vagy 70, 70 vagy 80, 90 vagy 110.

Ha holnap jön egy melegfront és a szervezetedet kicsit megviseli, és "vizesebb" leszel, akkor ez simán lehet 71 is, anélkül, hogy egy dekát "híztál" volna.

2012. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!