Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit és kinek higgyek?

Mit és kinek higgyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és 70 kiló 160 cm. 2 hónapja fitness terembe járok de az egy sz@r úgy ahogy van a futógépen szédülök a taposót nem bírom 40 percig a többire meg nem érdemes mennem eszt mondták nekem a fitness terembe mert az csak erősít.Na most nem fogyatsztók cukrot csak édesítőszert,fehér liszt helyett csak teljes kiörlésűt,és amiből tudok ugy veszünk anyuval alacsonyabb zsirtartalmú termékeket is. Gondoltam arra hogy eljárok futni de persze este minden roma kint űl ...:S megprobálom megoldani elmegyek minnél messzebb.


Valaki segítene nekem hogyan kezdjek el fogyókúrázni? mi hiányzik még ? gugolások felülések? az csak erősítés nem ? (este felé már nem eszem néha semmit ha eszek is akkor annyi szokott lenni hogy 1 db kétszersült max 2)


2011. ápr. 15. 17:02
 1/6 Bányai Károly ***** válasza:

Ezt olvasd el!

[link]

2011. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el enni amíg nem késő!

Edzőterembe nyugodtan visszamehetsz.

Mondd azt, hogy nem szálkásítani akarsz, hanem kardiózni, és erősödni!

Ha fiyelsz arra, hogy a kajád tartalmazzon elég fehérjét, zöldet, és összetett szénhidrátot, akkor sport hatására lassan elkezd fogyni a zsír. Heti fél kiló, esetleg egy eész kiló ami lemehet, ha ennél többet fogysz, akkor az már nem csak zsír, hanem izom is, és az öngól.

2011. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de én nem kevés fehérjét ettem már meg és meguntan mindig a csirkemell stb.. ....ne haragudjatok de most nagyon össze zavarodtan nem értek semmit és elegem van ebből az egyik nap aszt mondja mindenki hogy a gugolás jó utána itt látom hogy az mégsem jó mert erősít és még nagyobb darab leszek ettől szal nem értek semmi. ilyen tippeket adjatok légyszi! eszek én zöldségeket meg gyümölcsöt is de tényleg nem tudom miért nem fogytam.

köszi a válaszokat: Első már olvasom!!:)

2011. ápr. 15. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg keress meg egy orvost, aki obesitológiával foglalkozik. (pl Szt Imre kórház Pados Gyula, vay van ey doki a Flór Ferenc krházban is. Vizsgáltasd ki magad, hogy van-e valami betegséged, ami miatt nem tudsz fogyni.


Ha van, akkor kezelés, ha nincs, akkor kitartás, és minél több mozgás!

2011. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lesz! vagy felkeresek egy dietetikust!
2011. ápr. 15. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Kórházban nagy valszínüség szerint alacsony kalóriás étrendet állítanak össze, ha befekszel, akkor 600-800 kalória, ha vállalod, hogy otthol csinálod, akkor 1000-1200 kalória. Ez gyakorlatilag koplalást jelent. Csináltam. Egy darabig tartható, és foyni is fogsz vele, de erre nem lehet egy életet alapozni. Arra jó lehet, hogy elindítson lefelé... de ha közben figyelsz az étkezésed arányaira, akkor érdemes sportolni, hogy az izmaidat legalább szinten tartsd.


Egy fura tanács: kerüld el a boltokban kapható fogyi-kajákat. Kész átverés az egész :) Sokra ráírják, hogy nulla szénhidrát, de ha megnézed, akkor vay maas a zsírtartalma, vagy táplálkozási szempontból tök értéktelen. Amelyiknek alacsony a zsírtartalma, az általában cukros, vagy tele van nyomva édesítővel, ízfokozóval, színezékkel. Persze ha nagyon kutakodsz, akkor találhatsz jókat is, de szerintem nem éri meg ezzel vacakolni.

2011. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!