Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenél? Most mit higgyek,...

Segítenél? Most mit higgyek, kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Mindennap iszok egy pohár tejet

most akkor ez jó vagy rossz

jó a tej vagy ártalmas, komolyan ár nem tudom mit higgyek

köszi a választ


2010. okt. 31. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
sok benne a cukor és a zsír, fehérje alig. igen, hizlal. napi egy pohár belefér, de ne idd literszámra és főleg ne hidd hogy jót teszel vele
2010. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

13 éves vagyok és minden nap iszok kappuchinót (nem keveset:)) és néha még tejet is de még nem ártott

Szerintem nem ártalmas

2010. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy sok benne a cukor.

Sok benne a kalcium, ezért jó, főleg nőknek. Terheseknek különösen ajánlott.

Egyes kutatások szerint ronda betegségeket (pl. konkrétan rák) lehet kapni tőle. Egyes kutatások szerint meg nem.

Senki se tudja, mi az igazság.


Ha rám hallgatsz: mértékkel egészséges, túlzásba víve egészségtelen. Napi 1 pohár belefér.

2010. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi egy pohár tej jót is tesz, sőt, ajánlott :) De ne a 0,1 %-os csodát vedd, 2,8nál kezdődik a tej, bár a házi lenne a legjobb :)
2010. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30 eves koromig napi 1 l-ert fogyasztottam, most pedig este lefekves elott iszom 1 cseszevel, es meg mindig egeszseges vagyok es nagymama korban.
2010. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

azért érdekes itt is h megoszlik mindenki véleménye:D

2010. nov. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!