Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondjátok meg hogy melyiknek...

Mondjátok meg hogy melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, és már elégedett vagyok magammal, és azzal amit a tükörben látok! DE amikor fényképet csinálok magamról, akkor azzal nagyon nem vagyok elégedett. Nem tudom hogy melyiknek "higgyek" a tükörnek vagy a "hülye" fényképezőnek? Gondolom hogy mások is ugyan azt látják ÉLŐBEN mint amit én a tükörben. Egy normális tükör gondolom nem torzít meg ilyesmi, és ugyan azt mutatja amilyen valójában vagyok.


(Lehet hogy hülyeség ezt most ide belinkelni, de ugyan ilyenben szoktam "nézni" magam : [link] )


2012. márc. 11. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A tükör meg a fénykép majdnem mindenkinél mást mutat.

Ha nem tudod eldönteni, hogy hogy nézel ki, akkor kérdezz meg valakit, akiben megbizol, hogy az igazat mondja (vagy tegyél ide be képet).

2012. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 50 kg vagyok a fényképeken mégis olyan kis pufirizsának nézek ki. Egyszerű a dolog, nem vagyok fotogén. Ha meg vagy elégedve magaddal, akkor minden rendben. De ha raksz fel képet akkor könnyebben meg tudnánk ítélni, hogy megfelelő e már a súlyod.
2012. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!