Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csak hasból...

Hogyan lehet csak hasból lefogyni?

Figyelt kérdés
Régen sovány voltam, meghiztam, most az alakom elég jó, de a hasam hirtelen nőtt meg és sajnos nem tudok vele mit kezdeni. Nagyon csúnya, olyan mintha terhes lennék,de nem vagyok az. Olyan módszert keresek ami csak a hasból segit lefogyni.
2012. máj. 3. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ugy tudom, a hasbol megy le utoljara - a modszerek ugyanazok, mint mashonnan, tehat torna, nem eves...stb. Van esetleg anorexias ismerösöd? Na, azok tudnak csak megmondani!!

Mert erdekes, mindenhol azt irjak, hasbol nem lehet, csak zsirleszivassal, megsem lattam meg a kepeken nagyhasu anorexiast.

2012. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nincs lokális zsírégetés.
2012. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Mår unom ezt a Lokàlis zsír ègetès nincs -et!!! Az ilyen kommentekkel csak el veszitek az ember kedvét!

Nekem is ezzel van problèmàm, mindenemre edzek ès leg többett a hasamra, e mellett igyekszek egèszségesen ètkezni. Ezt kb 3hete csinålom és ùgy vettem észre, h kissebb lett a hasam. Neked is javaslom. Sok sikert hozzá!

2012. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenhonnan egyenletesen lehetséges csak fogyni. Van aki hasra hízik jobban van aki fenékre, mindnekinek onnan megy le legutoljára ahova a legkönnyebben hízik. Még az anorexiásoknak is.

Nade mitszólnál az anorexiásokéval és az átlag hobbifogyókúrázókéval tök elletétes megoldáshoz?

Mondjuk ha az izomzatod megtartanád és csak zsírvesztésre törekednél akkor ha tényleg csak a hasadon van zsír akkor csak az tűnne el. Tudom hogy zseniális vagyok de ezt nem én találtam ám fel. :D

súlyzós edzés + aerob ,akár HIIT el kombinálva, kizárólag egészséges ételek (növény állat :P) megfelelő mennyiségben (kalória deficit, magas fehérje bevitel)


jajj és a legfontosabb hogy közbe végig azon kell szörnyülködni hogy az emberiség műanyagszeméttel mérgezi magát. najó az is elég ha megszokásból maradsz majd diéta után a normális táplálkozásnál (ahhoz hogy ne hízz vissza.)

2012. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

3. ...


ja unod? bocsi nem tudtuk ,természetesen akkor van lokális zsírégetés!

a multkor is elmondtam hogy a virsli nem való diétába mert 20%a zsír, erre lepontoztak a pitsába (mert unták) és másnap reggelre eltünt a zsír a virsliből, azóta az a legtutibb diétás kaja.

2012. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


Te biztos egy biológiai csoda vagy akkor...idióta.

Mellesleg mi az hogy elvesszük a kedvét?Ez a nincs lokális zsírégetés arról szól hogy pl hiába csinálsz te meg egy nap 10000 hasizmot, max vízből fogysz amit kiizzadsz, de zsírból egy grammot sem.


Szóval rendes, intenzív mozgást kell végezni, emellé egy megfelelő étrend és a szervezeted majd "eldönti" hogy honnan kezd el fogyni az a zsír.

2012. máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs helyi zsírégetés
2012. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smartguy86 ***** válasza:

#3 - Persze, rendesen eszel, máris lement rólad a víz. De mostantól baszhatod, ha nem edzel rendesen, minden izomra és mellette kardioedzéssel, mert tovább nem fogsz fogyni.


A hasizom fejlesztése csak oda vezet, hogy végső soron nagyobb lesz a hasad, mint előtte volt, mert a zsír alatt a fejlettebb hasizom is dudorodik majd.


Egyetlen esetben vehető észre valamiféle javulás - ha valaki annyira elhanyagolta magát évekig, hogy a hasizmai elgyengültek és már a belső szerveit se tudják megtartani - ilyenkor a hasizom fejlesztésével visszafeszesíthető az a terület, de általában ezt nem veszik észre, mert már addigra annyi zsír van rajta, hogy úgyse látszik...

2012. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!