Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek hozzá a fogyókúrá...

Hogy kezdjek hozzá a fogyókúrához?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok, és 93 kiló. 3 hónapja elkezdtem a kalóriákat számolni, és vettem egy lépésszámlálót, hogy tudjam pontosan mennyit gyalogolok egy nap.

Az eredmény: napi 1.500-1.600 kalória. Napi 5-6 km gyaloglás, és a negyedik emelet megmászása naponta 4-5 alkalommal. Plusz minden hétvégén 1-2 óra konditerem, vagy ha már jobb az idő biciklizés.

Fogamzásgátlót sosem szedtem.

Ezek után nem tudom, hogyan lehetnék soványabb. Ötletek?


2012. máj. 3. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy minden egyes lépést számolsz meg kalóriákat de nem minőségi kajából(nem írtad hogy az volt-e de szerintem nem) normálisan kell edzeni nem a napi mozdulatokat számolni mellé kiszámolt étrend bodybuilderen olvasd el az alapismereteket
2012. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az étrendem:

szárnyashúsok bőr nélkül, hal, tejtermékek, gyümölcsök, zöldségek, napi három szelet extrudált kenyér.

italok:

napi egy tea vagy kávé édesítővel, csapvíz, esetleg idénygyümölcsből turmix, vagy gyümölcslé


Az edzés alatt mit értesz? A konditerem és a biciklizés nem jó?

2012. máj. 4. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!