Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
83 kg vagyok, nagyon sokszor fogyóztam már mindg csak 5 kilókat sikerült fogynom és abból 2-3 visszajött. egy 10es mindenképpen szeretnék ledobni.

2012. ápr. 29. 08:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 165 cm/ 16L
2012. ápr. 29. 08:19
 2/3 Biaa*-* ***** válasza:
én 174 cm 15/L 56 kg veled tarthatok..?? ha igen irj privibe
2012. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben vagyok amibe te. Megszámlálni nem tudom hány eredménytelen fogyókúrán estem már túl. De mostanra rájöttem, hogy fogyni csak okosan lehet, ezért én teljes életmódváltást tettem. Különösen fontos az, hogy mit eszel. Tehát nem a szokásos adagod felét, hanem zsírszegényebb ételeket. Ilyen pl a csirkemell, sőt bőr nélkül az összes csirkehús jó. Köretként párolt zöldség, de még a vízbe főzőtt rizs is mehet kis mennyiségben. Kenyérből ha lehet akkor csak reggelire 1 szelet teljes kiőrlésűt...természetesen sok zöldség, gyümölcs. vacsoráznod is fontos, de ezzel én is bajba vagyok még hogy mit :D A lényeg, hogy ne sokat és valami könnyűt. Én pl joghurtot szoktam 1-2 szelet puffasztott rizzsel. És mindezek mellett nap 30 perc mozgás, pl a futás,mert az a legjobb alakformáló. Az elején kicsit nehéz, de én most járok a 2. hétnél, és egyre jobban bírom, sőt azt vettem észre hogy már könnyebben mozgok :D
2012. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!