Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek hozzá?

Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám, akit már nem szoptatok. Szeretnék lefogyni nyárra valamennyit. Most 90kg vagyok és nincs nálunk edzőterem ahova eljárjak. Hogy kezdjek hozzá a babám mellett.
2012. márc. 4. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindennek az alapja a megfelelő diéta, legyen egy hét amikor utánna olvasgatsz (nem hülyenői magazinokból) hanem lifetiltről,shapeshifterről, bodybuilderről hogy hogyan kell diétázni, beszerzed az alapanyagokat, felkészülsz rá fejben, megtervezed az étrended. A mozgás is fontos, minél intenzívebb annál jobb, de fokozatosan több hét alatt kell hozzászokatni magad. Ár érték arányban szerintem a futás van az első helyen, ezt én otthoni tornával kiegészíteném, de abban is haladni kell majd idővel a komolyabbak felé ahhoz hogy érjen valamit. Csak az a nagy kérdés hogy mennyi időre tudod másra bízni a kicsit. Mozgásra heti 4-5x30perc már jó lenne. A kaja attól függ mennyivel lesz nehezebb hogy eddig hogy oldottad meg. Tulajdonképpen magadnak kéne készítgetni és kiméregetni egészséges ételeket, ami minden alkalommal elvesz pár percet pluszba és az elején elég macerás. De a precízió garantálja a fogyást. Amit a fenti oldalakon olvashatsz nem a leggyorsabb és a legkönnyebb, baba mellett meg végképp nem ,de ez hoz egyedül olyan eredményt amire vársz. Kiskapuk meg csodaszerek nem léteznek. Sok kitartást hozzá :)
2012. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!